کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کنفرانس ادبیات و زبان شناسی تهران

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۳:۵۴

کنفرانس ادبیات و زبان شناسی تهران

کنفرانس ادبیات و زبان شناسی تهران در روزهای ۲۹ و ۳۰ تیر ماه در شهر تهران برگزار خواهد شد. این کنفرانس که ثبت نام آن از هم اکنون و با هزینه ۳۰۰ هزار تومان برای دانشجویان،دارندگان مقالات پژوهشی و اعضای هیئت علمی دانشگاه های آغاز شده است در بخش های زیر تشکیل خواهد شد:

  • زبان و ادبیات فارسی و گرایش های وابسته
  • زبان و ادبیات عربی
  • زبان شناسی
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • مطالعات ترجمه
  • آموزش زبان انگلیسی

این کنفرانس که شرکت در آن برای دانشجویان و فعالان زبان و ادبیات در گرایش های مختلف آموزش، ترجمه و زبان شناسی مفید می باشد در تهران برگزار خواهد شد. به دلیل حضور اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این سری همایش ها، شرکت در آن برای دانشجویان مقاطع پایین تر مانند دانشجویان کاردانی و کارشناسی بسیار مفید خواهد بود.

در وب سایت کنفرانس بین المللی ادبیات و زبانشناسی تهران اعلام شده این مرحله سومین دوره از سری کنفرانس های این دسته می باشد. در مورخه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ این همایش برگزار خواهد شد. ضمناً متولی برگزار این دوره شرکتی غیردولتی بوده که نوید برگزاری جلسه ای با نواقص کمتر را می دهد. دوره اول آن را نیز شرکت زانیس آریا ایران برگزار کرده بود.

بسته خبری اطلاع رسانی همایش ها و کارگاه های آموزشی

اگر دانشجوی رشته های مترجمی، آموزش زبان، زبانشناسی، زبان و ادبیات و سایر رشته های وابسته هستید بی شک شرکت در همایش ها برای شما بسیار حیاتی است. علاوه بر این شرکت در کارگاه های آموزشی به جهت کسب مهارت های جدید و اخذ مدارک و گواهینامه های مربوطه برای تقویت رزومه شما ضروری می نماید.

عصر زبان در سرویس خبری خود بسته اطلاع رسانی همایش ها و کارگاه های آموزشی را ارائه می نماید. بدین منظور شماره همراه در بانک اطلاعاتی مربوطه ثبت و به محض ثبت مورد جدید اطلاعات آن برای شما پیامک خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با همکاران ما در ارتباط باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات