ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گرامر تصویری Visual Grammar

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۴۸

گرامر تصویری Visual Grammar

گرامر تصویری Visual Grammar بدون اغراق یکی از بهترین منابع آموزش گرامر در جهان است. این کتاب آموزشی با روشی کاملاً خلاقانه و بکارگیری تصاویر در آموزش دستور زبان انگلیسی، کار زبان‌آموزان سطح مبتدی (elementary) یا متوسطه (intermediate) را بسیار راحت کرده است.


چرا یادگیری گرامر سخت است؟

حتماً شما هم از آن دسته زبان‌آموزان، دانشجویان زبانهای خارجی یا افرادی هستید که تا نام دستور زبان (grammar) را می‌شنوید، حالتان بد می‌شود. برای اینکه بهتر بتوانیم مشکل یادگیری دستور زبان را حل کنیم باید دلیل این موضوع را به خوبی درک کنیم:

  1. افراد در زبان مادری خود گرامر را به صورت مستقیم یاد نمی‌گیرند.
  2. گرامر در زبان روزمره مردم هر زبانی به شکل کتبی بکار نمی‌رود.
  3. گرامر وقتی از حالت روزمره و طبیعی خارج شود سخت یاد گرفته می‌شود.
  4. برای یادگیری گرامر معلمان از بدترین روشهای آموزشی استفاده می‌کنند.

دلایل بالا برخی از مهمترین عللی است که افراد از دستور زبان ترس دارند. برای اینکه دستور زبان را به خوبی یاد بگیریم، باید علاوه بر اینکه منبع آموزشی ما روش خلاقانه‌ای داشته باشد، تمرین و تکرار کاربردی نیز اهمیت دارد.


این کتاب که توسط Mark Fletcher و Richard Munns از سوی انتشارات Scholastic وارد بازار نشر شده است. این مجموعه که با نام Classroom Photocopiable Timesaver شناخته می‌شود، برای بهره گیری مدرسان زبان آموزشگاه‌ها، معلمان زبان دانش آموزان و علاقمندان به فراگیری دستور زبان انگلیسی تهیه شده است.

استفاده از این مجموعه، در وقت مدرسان زبان انگلیسی برای تهیه منابع آموزشی صرفه جویی خواهد کرد. علاوه بر اینها، روش خلاقانه تهیه تصاویر در این کتاب، جذابیت خارق‌العاده‌ای به کلاس درس زبان انگلیسی خواهد داد.

visual grammar practice sample

مثلا در تمرین بالا در کتاب گرامر تصویری Visual Grammar، زبان‌آموز به راحتی و با کمک تصویر بحث زمان گذشته مجهول و حال مجهول Present Passive and Past Passive را یاد خواهد گرفت؛ یا در تصویر زیر نیز به سادگی و با چند تصویر ساده، کاربرد زمانها را می‌آموزد.

زمانها در کتاب گرامر تصویری

این کتاب، مناسب دو سطح مبتدی تا متوسطه تهیه شده است. توصیه می‌شود از این منبع در کلاسهای آموزشگاهی، آمادگی ورود به سطح پیشرفته (advanced) و دوره‌های مکالمه استفاده شود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات