ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اریکسن بزرگترین ارائه دهنده خدمات زبانی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۰۷:۲۴

اریکسن بزرگترین ارائه دهنده خدمات زبانی

اریکسن بزرگترین ارائه دهنده خدمات زبانی در صنعت ترجمه در جولای ۲۰۱۶ اریکسون است. اریکسن به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات زبانی پرفروش در بازار جهانی ۴۰.۲۷ میلیون برای خدمات زبان برون سیاری و فن‌آوری رتبه آورد.

اریکسن رتبه خود را به‌عنوان یکی از خدمات ۴۰ زبانه به‌عنوان ارائه‌دهنده برتر در تمام شمال آمریکا ثابت کرده است. به مدت ۳۰ سال است که اریکسن مترجم است که به کمک شرکت با مخاطبان خود در بازار متنوع داخلی و جهانی توانسته ارتباط برقرار کند البته با ترکیب استانداردهای کیفیت بالا با فنّاوری برش لبه.

اریکسون روابط طولانی با شرکت‌های بزرگ مالی بیمه آموزش‌وپرورش و نهادهای فرهنگی در سراسر جهان داشته است. اریکسون در پایان جشن ۳۰ ساله خود به رسمیت به‌عنوان بهترین مترجم در بیش از ۴۰ زبان شناخته‌شده است. ایالات vigdis اریکسن مؤسس و مدیرعامل اریکسون ترجمه است.

درک بالای ما به خاطر توانایی کارکنان و همکاری زیاد با مشتریانمان است. تقاضا هم چنان برای خدمات برون‌مرزی زبان برای کسب‌وکار مراکز دولتی و غیردولتی و… زیاد است. وان دی پالما بنیان‌گذار csa و مدیر ارشد استراتژی آن است. متن کامل این گزارش به‌عنوان بخشی از عضویت تحقیقات شرکت موجود است. اریکسون در سال ۱۹۸۶ تأسیس‌شده است و ارائه‌دهنده خدمات چندزبانه در بیش از ۱۰۰ زبان در حوزه‌های مختلف کاری است.

اریکسن بزرگترین ارائه دهنده خدمات زبانی علاوه بر اینها برنامه های بسیار زیادی را برای توسعه کاری خود دارد. در صنعت مهم ترجمه شرکتهایی مانند Lionbridge و TDL توانسته اند در سالیان دراز در این صنعت پیشتاز باشند. شرکتها و موسسات فعال دیگر تلاش دارند با بهره مندی از هوش مصنوعی و راهکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات با نوآوری های جدید گوی سبقت را از آنها بربایند.

شرکت خدمات ترجمه و بومی اریکسن دارای تنوع بسیار زیادی در سرویسهای خود می باشد. در این راستا این شرکت تلاش کرده است در رقابت با شرکتهایی همچون Lingo24 و Translated در صنعت ترجمه بی رقیب بماند. صنعت LSP – Language Service Providers حوزه نوینی است که جا برای کار بسیار دارد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات