ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه های رسمی استان قزوین

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۷:۰۱

دارالترجمه های رسمی استان قزوین

دارالترجمه های رسمی استان قزوین را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. بر اساس آخرین اطلاعات اداره کل اسناد و امور مترجمان قوه قضائیه، این لیست بروزرسانی خواهد شد.

ردیفشهرزبانشماره دارالترجمهمترجم رسمیشماره تماس
۱قزوینانگلیسی۸۵۷مرتضی بیدل *****
۲قزوین
انگلیسی
۴۳۰صبا سرمدی
*****
۳قزوین
انگلیسی
۷۳۱
سید محمدمهدی معصومی*****
۴قزوینانگلیسی۵۲۷بهادر صادقی*****
۵قزوینانگلیسی۱۳۸۴علی مالمیر*****
۶قزوینانگلیسی۱۳۳۴علی سردیوند چگینی*****
۷قزوینانگلیسی۱۲۶۳عبدالمجید گلجانی امیرخیز*****

فهرست بالا به طور مداوم با تطبیق در سامانه مدیریت نظارت بر وکلاء، مشاوران، کارشناسان و مترجمین رسمی قوه قضائیه بروزرسانی می‌گردد. ساکنین مستقر در استان قزوین بایستی جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود جهت مهاجرت، کار، مراودات تجاری و … در این استان تنها به مترجمان رسمی دارای مجوز مراجعه نمایند. تمامی مدارک ترجمه شده همراه با مهر و امضا مترجم رسمی، تائید دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.


دارالترجمه های رسمی استان قزوین
استان قزوین در بخش شمال غربی ایران قرار دارد. قومیت های مختلف از جمله فارس، کرد، لُر، لک و گیلک در این استان زندگی می کنند. نزدیکی این استان با استانهای آذری زبان نیز باعث وجود زبان ترکی آذری در آن شده است. قزوین دارای بیش از ۲۸ موسسه و مرکز آموزش عالی دولتی و غیر دولتی می باشد. وجود دانشگاه های مهمی همچون دانشگاه بین المللی امام خمینی، دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دانشگاه رجاء و سایر موسسات و همچنین بُعد اقتصادی این استان وجود مترجم رسمی در استان را ضروری نموده است. ترجمه رسمی شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی، مدارک املاک و مستغلات، اسناد ملکی و غیره بخشی از خدمات قابل ارائه در این دفاتر می باشد. زبان انگلیسی محور کار است اما شاید در برنامه های آتی دادگستری گسترش زبانها نیز در دستور کار قرار گیرد. فاصله اندک قزوین تا تهران و البرز باعث می شود افراد در صورت نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبانهایی غیر از انگلیسی بتوانند از خدمات ترجمه رسمی در استانهای تهران استفاده نمایند. در حال حاضر تمرکز دفاتر در شهرستان قزوین بوده و سایر ساکنین شهرستانها بایستی برای امور مربوط به قزوین مراجعه نمایند.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات