ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۱۳۰ اشتباه متداول زبان‌آموزان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۵:۳۴

130 اشتباه متداول زبان‌آموزان

۱۳۰ اشتباه متداول زبان‌آموزان فایل بسیار کم حجم اما بسیار مهمی است. در این فایل گردآورنده تلاش کرده است با توجه به کسب بازخورد دقیق از فعالیت زبان‌آموزی در دانش‌آموزان و دانشجویان مختلف، اشتباهات پرتکرار آنها را استخراج کند. این فایل کم حجم تنها ۳۲ صفحه داشته و در قالب PDF از لینک زیر قابل دانلود است.


روش تدوین این اثر

۱۳۰ اشتباه متداول زبان‌آموزان توسط اندرو دی. مایلز Andrew D. Miles در سال ۲۰۱۰ میلادی گردآوری شده است. وی که مدرس حرفه‌ای آموزش زبان انگلیسی هست، در طی سالیان متمادی تدریس خود، اشتباهات پرتکرار زبان‌آموزان و شاگردان خود را یادداشت کرده است. او اشتباهات خاص و کم تکرار از لیست خود حذف به متداول‌ترین موارد در بین این افراد رسید. بعد از این کار، کتاب خود را به دو بخش اصلی شامل موارد صحیح و غلط و نیز نکاتی که کاملاً درست هستند تقسیم نمود.

برای اینکه بتوانید تصویر دقیق‌تری از روش نگارش این کتاب داشته باشید، به چند مثال زیر دقت داشته باشید. لازم به ذکر است، عمده این اشتباهات در بین تمامی زبان‌آموز متداول است، لذا بهتر است مواردی که خود شما نیز انجام می‌دهید را به این لیست اضافه کنید. ضمناً توصیه می‌شود در ابتدا بخش اول با نام Part One را به عنوان یک تست زبانی انجام دهید و سپس به سراغ بخش دوم بروید. این اثر برای دانش‌آموزان ایرانی شرکت کننده در رشته‌های کاردانی و کاردانی به کارشناسی مفید خواهد بود.

Accused of
.The man was accused of the murder
.The man was accused with the murder

Agree
.Greta agrees with you
.Greta is agree with you

Alive & live
.Only three people were alive after the accident
.Only three people were live after the accident

همانطور که ملاحظه می‌کنید، در دو مثال اول، اشتباه در استفاده از حرف اضافه و در اشتباه سوم فعل دچار اشکال بوده است. لازم به ذکر است در تمامی آزمونهای زبان انگلیسی که بخش رایتینگ وجود دارد، این موارد جزء آنهایی است که نمره فرد را به شدت کاهش می‌دهند.

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات