ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

باشگاه مشتریان عصر زبان

به روز شده در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۵:۰۲

باشگاه مشتریان موسسه عصر زبان

در راستای برنامه‌های گسترده موسسه عصر زبان برای بالا بردن میزان رضایت‌مندی گروه‌های مختلف مشتریان، باشگاه مشتریان عصر زبان را راه اندازی کرده است. واحد مذکور با هدف شناسایی و توسعه خدمات عصر زبان مورد نیاز مشتریان ویژه  و همچنین افزایش توانمندی‌ این موسسه در جهت ارایه خدمات تخصصی به آنان راه اندازی شده است.

مزایای عضویت در باشگاه

 • اولویت در دریافت خدمات فوری
 • استفاده از تخفیفات ویژه سفارش
 • امکان تقسیط مبالغ سفارشات حجیم
 • شرکت رایگان در رویدادهای موسسه

مشتریان ویژه عصر زبان از مزایای بسیاری، از جمله سرعت در دریافت خدمات، برخورداری از تعرفه خاص ، استفاده از بسته اعتباری طلایی و مزایای دیگر بهره می برند. لینک های مربوطه را در زیر مشاهده نمایید. باشگاه مشتریان عصر زبان خدمات متنوع خود را ویژه اعضاء به طور مکرر بروزرسانی می نماید.


تقاضای عضویت در باشگاه مشتریان:

جهت عضویت کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از پر نمودن این فرم، همکاران ما در پاسخ شناسه اختصاصی شما را صادر و ارسال خواهند نمود. سامانه سفارشات کاملاً متمرکز بوده و در بخش ثبت سفارش و یا خرید کالاها می توانید با وارد نمودن شناسه مشتری از مزایای اعضاء بهره مند شوید.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما: