ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمات توسعه جهانی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۰:۵۰

خدمات توسعه جهانی

خدمات توسعه جهانی (Global Development Services) به شما کمک خواهد کرد با توسعه برند خود موفقیت در بازار جهانی را کسب کنید. در دنیای دیجیتال امروزی، تأثیرگذاری سخت‌تر از همیشه است. با میلیاردها نفری که به صورت دیجیتالی متصل هستند، سازمان‌ها برای همگام شدن و یافتن راه‌های نوآورانه برای تعامل با مشتریان خود در دستگاه‌ها، زبان‌ها و مناطق بیشتر از همیشه به چالش کشیده می‌شوند. خبر خوب؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم برند خود را با موفقیت در سراسر جهان توسعه دهید.


توسعه جهانی مناسب چه کسانی است؟

خدمات توسعه جهانی Global Development Services به شرکتها، کارخانجات و سازمانها برای برندسازی در سطح جهانی و توسعه کسب و کار کمک خواهد کرد. این سرویس‌ها به طور خاص مختص افراد زیر است:

 • صنایع مختلف و کارخانجات تولیدی
 • شرکت‌ها و موسسات بازرگانی
 • سازمان‌ها و مراکز تخصصی
 • صاحبان کسب و کار

انواع خدمات توسعه جهانی

چه حضوری تثبیت شده در بازارهای جهانی داشته باشید و چه در حال شروع به هدف قرار دادن بازارهای بین المللی جدید و نوظهور هستید، نیاز به استفاده از خدماتی موسوم به توسعه جهانی (Development Services) را دارید. در این گونه از خدمات افراد و سازمان‌ها، شرکتها و موسسات می‌توانند از دامنه وسیعی از سرویس‌های آن بهره‌مند شوند.

 • استراتژی جهانی دیجیتال مارکتینگ

ما استراتژی‌های بازاریابی دیجیتالی فراگیر و جغرافیایی خاص را طراحی و اجرا می‌کنیم که مبتنی بر فرصت‌های بازار استفاده نشده برای جذب، مشارکت و تبدیل مخاطبان هدف بین‌المللی شماست.

 • بهینه سازی حضور در موتورهای جستجو SEO & SEM

از جستجوی ارگانیک گرفته تا رسانه پولی، ما به شما کمک می کنیم به هر زبانی به مشتریان دسترسی پیدا کنید.

دید آنلاین خود را از طریق استراتژی‌های سئوی مؤثر، کمپین‌های جستجوی پولی و محتوای چندزبانه بهینه‌شده، به‌ویژه برای شخصیت‌های کلیدی، بازارها و مناطق مدنظر خود، افزایش دهید.

 • خدمات تولید محتوا و کپی‌نویسی

محتوایی تولید می‌کنیم که مخاطبان را در سراسر جهان جذب و آنها را تبدیل به مشتری می‌کند. با ترکیب دانش دیجیتال، تخصص بازار، استعدادهای زبانی و مهارت‌های کپی‌نویسی (Copywriting)، می‌توانیم محتوایی را ارائه دهیم که در زبان‌های مختلف موفق باشد و به طور مداوم در هر یک از بازارهای هدف شما موثر واقع شود.

 • بازآفرینی ترجمه و ترجمه‌های بازاریابی حرفه‌ای

ما می دانیم که محتوای بازاریابی شما بخش مهمی از برند جهانی شماست. تیم‌های مترجمان حرفه‌ای ما که در زمینه ارتباطات بازاریابی متخصص هستند به شما کمک می‌کنند اطمینان کسب کنید که محتوای بازاریابی شما با مخاطبان هدف همخوانی داشته و می‌توانند منجر به رشد و توسعه برند شما شوند.

 • خدمات بازاریابی سازمانی

پروژه های بازاریابی دیجیتال جهانی خود را با سایر خدمات محتوا و چند رسانه ای مانند استراتژی محتوای جهانی ترجمه، تصحیح و نشر رومیزی، ترجمه سایت و اپلیکیشن، ترجمه مولتی مدیا و مدیریت اصطلاحات سازمانی و واژه نامه های شرکتی کامل کنید.تقاضای مشاوره رایگان

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


   

  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات