کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فهرست نشریات علمی پژوهشی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۲:۵۱

فهرست نشریات علمی پژوهشی

دسترسی به فهرست بروز نشریات علمی پژوهشی

انواع فهرست نشریات

یکی از مهمترین شاخصه‌های ارتقاء سطح علمی افراد و سازمان‌ها، نگارش مقالات علمی پژوهشی است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعضای هئیت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین پژوهشگران آزاد و مراکز تحقیقاتی، جهت اثبات کاری و حرفه‌ای خود بایستی مقالات تدوین شده را در نشریات مصوب خارجی یا داخلی به چاپ برسانند. در این بخش، انواع فهرست نشریات علمی پژوهشی را بر اساس دسته بندی‌های مرسوم ایران و جهان ارائه خواهیم کرد.

 

نکته: حتماً پیش از انتخاب نشریه مدنظر خود، فهرست مجلات نامعتبر خارجی را کنترل نمایید.


گروه‌بندی رشته‌ها

به جهت تعدد ژورنال ها و رشته ای مختلف دانشگاهی، موسسه کلاریویت Clarivate ژورنال های تحت پوشش خود را به سه دسته عمده تقسیم بنده نموده که هر دسته شامل چندین حوزه مختلف دانشگاهی است. این دسته بندی یکی از برترین گونه‌های تقسیم بندی علم در جهان است.

 • شاخه علوم (Science)
 • شاخه علوم اجتماعی (Social Sciences)
 • شاخه هنر و علوم انسانی (Art & Humanities)


فهرست اختصاصی هر رشته

موسسه عصر زبان به جهت حمایت از پزوهشگران و نویسندگان مقالات، طبق برنامه بروزرسانی موسسه کلاریویت، لیست مجلات مختلف را بررسی و بروزرسانی می نماید؛ لذا می توانید با تکمیل فرم درج شده در زیر تقاضای دریافت آخرین لیست رشته و حیطه علمی خود را بنمایید.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  نکته ضروری:
  همانطور که تذکر داده شده، محصولات مرتبط با شرکت کلاریویت Clarivate در ایران با نام سابق آن یعنی ISI شناخته می‌شوند اما این شرکت محصولی با نام Web of Science دارد که در آن فهرست نشریات نمایه شده توسط این مجموعه قرار دارد. این فهرست با نام JCR نیز شناخته می‌شود. پژوهشگران بایستی حتماً پیش از اقدام به انتخاب نشریه و ارسال مقاله برای آن، نام آن را در بخش فهرست مجلات نامعتبر خارجی کنترل کنند.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

  نظرات