ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تیم کاری عصر زبان

معرفی تیم عصر زبان

معرفی تیم کاری عصر زبان شما را با شعار، داستان شروع فعالیت و ماموریت این مجموعه آشنا خواهد کرد. عصر زبان مجموعه ای است که در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود. امروز و بعد از گذشت بیش از ۱۰ سال، افتخار حضور به عنوان یک تامین کننده خدمات زبانی Language Service Provider همچنان در کنار شما هستیم. با معرفی تیم کاری عصر زبان همراه ما باشید.

تیم کاری ما

عصر زبان در گروه کاری نیروی انسانی و خدمات فنی مهندسی فعالیت دارند:

  • محمد مومن – مدیر مسئول و سرپرست تیم نیروی انسانی
  • مسعود رحمانی – مدیر فناوری اطلاعات و سرپرست تیم فنی
  • مسئول هاستینگ و سرور: شرکت ارتباطات زیرساخت
  • خدمات مالی و پرداخت: شرکت سداد بانک ملی
  • خدمات مبتنی بر پیام کوتاه: شرکت ایده پردازان

داستان عصر زبان

همه راه های رفته زندگی با یک خط داستان شروع میشه. جاده ما هم با یک سرخط داستانی شروع شد شاید هم بشه اسمش رو رویا گذاشت. سال ۱۳۷۸ بود که داشتیم وارد قرن جدید میلادی می شدیم. اون سالها همه دنیا صحبت از سواد جدید بود و دو عنصر فناوری اطلاعات و زبانهای خارجی نقل همه مجالس شده بود. داستان کار ما از یک رویای آرمانی شروع شد. پیوند دادن زبانهای خارجی با مهارت های فناوری اطلاعات. جایی که بشه زبان و خدمات اون رو توی بستر فناوری ارائه کرد و این رویای یک خطی ده سال بعد و با تاسیس موسسه عصر زبان در سال ۱۳۸۸ شروع شد…

ماموریت عصر زبان

اعتقاد داریم هر زبان دنیایی دارد که ورود به آن زندگی را توانمندتر خواهد کرد. زبانهای خارجی و ندانستن آنها نباید ما را از دنیای بزرگ پیرامونمان محروم کند. زبان خارجی یک تهدید نیست بلکه یک فرصت است.

lمثلث سرمایه گذاری، فناوری و نیروی انسانی را کنار هم قرار داده‌ایم تا نیازهای زبانی را تامین کنیم. نیازهایی که امروزه برای هر کسی فرصتی فراهم خواهد کرد تا بهتر و قوی‌تر زندگی کند.