کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تقاضای فاکتور رسمی

تقاضای فاکتور چاپی رایگان

در این بخش می توانید تقاضای فاکتور رسمی ممهور به مهر نمایید. در صورتی که نیاز دارید بعد از انجام سفارش و تحویل آن، فاکتور رسمی به صورت چاپ شده به آدرس شما ارسال گردد نیز امکان این امر مقدور خواهد بود.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره همراه

  کد سفارش

  در صورت تمایل به دریافت نسخه فیزیکی، آدرس خود را وارد کنید.

  پیام شما


  فاکتور الکترونیکی رایگان
  در صورتی که در فرم بالا گزینه فاکتور الکترونیکی را انتخاب کنید، فاکتور رسمی مربوطه پس از آماده سازی از طریق ایمیل یا پیام رسان برای شما ارسال خواهد شد؛ این نوع فاکتور هیچگونه هزینه ای را برای شما نخواهد داشت. توصیه می‌شود در صورتی که الزام به ارائه فاکتور چاپی به مرجع مدنظر خود را ندارید، ترجیحاً این نوع فاکتور را تقاضا کنید.

  هزینه فاکتور کاغذی
  برای اشخاص حقیقی و به ویژه حقوقی که بایستی رسمی خدمات یا محصولات خریداری شده را به صورت چاپی همراه با مهر و امضاء به سازمان مدنظر خود تحویل دهند، گزینه فاکتور کاغذی نیز پیش بینی شده است؛ در این حالت، هزینه ارسال بوسیله پست پشیتاز و هزینه های جاری پستی نیز به آن اضافه خواهد شد. در این صورت همکاران ما پس از دریافت تقاضای شما، مبلغ موردنیاز را اعلام خواهند کرد. مجدداً توصیه می شود در صورتی که نیازی به ارائه نسخه چاپی ندارید یا کپی آن برای شما کفایت می‌کند از گزینه فاکتور الکترونیکی استفاده کنید تا علاوه بر سرعت در دریافت، هزینه شما نیز کاهش یابد.

  فاکتور رسمی ترجمه
  با توجه به اینکه موسسه عصر زبان دارای موافقیت اصولی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، سازمانهای دولتی، شرکتها و موسسات تجاری، فرهنگی و علمی می‌توانند با استفاده از خدمات ترجمه و ویراستاری این مرکز از فاکتور رسمی رایگان که قابلیت استناد و حسابرسی دارد، بهره مند شوند.