مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

آموزش رفرنس نویسی بر اساس فرمت APA

 

آموزش رفرنس نویسی بر اساس فرمت APA یکی از نیازهای اصلی مقاله نویسی است.پژوهشگران و نویسندگانی که قصد نگارش مقاله علمی پژوهشی – مقاله ISI – مقاله ISC و یا هر نوع مقاله علمی دیگری را دارند بایستی به رفرنس های استفاده شده در مقاله به طور دقیق اشاره نمایند.عدم نگارش رفرنس ها به صورت دقیق در مقاله باعث می شود مقاله مربوطه اعتبار قانونی لازم را نداشته باشد و مورد پذیرش قرار نگیرد.

ساختار مقالات و رفرنس های بکار رفته در آنها بر مبنای فرمت های متفاوتی می باشد. یکی از معتبر ترین فرمت های نگارش رفرنس بر اساس فرمت APA می باشد. فرمت APA گرفته شده از سرنام عبارت Association Psychological American به معنای انجم روانشناسی آمریکا می باشد.فرمت APA از معتبرترین و پرکاربردترین فرمت های رفرنس نویسی می باشد.

فرمت APA مورد تائید بسیاری از مجلات علمی و موسسات پژوهشی دنیا می باشد و کاربرد زیادی دارد.

لینک آموزش رفرنس نویسی بر اساس فرمت APA

همانطور که در بخشهای دیگر نیز بیان شد، آگاهی از روش تحقیق و اصول مربوطه می تواند راهگشای دانشجویان باشد. کلیه افراد حاضر در دوره کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها نیاز به نگارش پروپوزال، مقاله پژوهشی و پایان نامه دارند که رعایت این دست موارد برای ایشان ضروری می باشد. دستیار پژوهشی یکی دیگر از خدمات منحصر‌به‌فرد موسسه عصر‌زبان است که برای کمک به دانشجویان و اساتید فعال در دانشگاه‌ها ارائه می گردد.

نظرات