مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

اعتبار عصر زبان

اعتبار عصر زبان

اعتبار عصر زبان موضوعی است که حق شماست که از آن اطمینان داشته باشید. موسسه علمی عصر زبان ایرانیان (با نام تجاری عصر زبان) از بدو تاسیس با رویکرد خدمت رسانی تشکیل کرده است.همواره تلاش نموده ایم خدمات ارزشمندی را به جامعه علمی کشور ارائه نماییم. با بهره گیری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و سرمایه گذاری هدفمند مجموعه ای منسجم و پویا تشکیل شود.

اعتبار عصر زبان در طول سالیان فعالیت خود از بدو تاسیس در سال ۱۳۸۸ شکل گرفته است. همواره قانونمداری و سودمندی را سرلوحه کار خود داشته، لذا با این اندیشه، موفق به اخذ افتخاراتی شده ایم. امید داریم با تلاش مدیریت و نیروی انسانی خود و رضایت مشتریان، این افتخار آفرینی ها برای عصر زبان تداوم یابد. کلیه مجوزات و گواهی های صادره بنام شرکت یا مدیریت عامل می باشد.

مطالب مرتبط

تاریخچه موسسه عصر زبان

نماد اعتماد الکترونیکی
افراد حق دارند برای اطمینان از کیفیت و ماهیت سرویسهای ارائه شده از سوی مراکز و موسسات فعال در فضای مجازی اعتبار قانونی آنان را چک کنند. در این بین مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت سالهاست که با همکاری ارگان های دولتی اقدام به تائید اصالت و هویت مراکز ارائه دهنده خدمات در قضای مجازی می نماید. در این بین طی روال قانونی اخذ نماد اعتماد الکترونیکی موید اعتبار مراکز در فضای منجازی می باشد.

نماد اعتماد دو ستاره
موسسه عصر زبان از سالهای ابتدایی فعالیت مرکز توسعه تجارت الکترونیک به عضویت این ارگان در آمده و هم اکنون با تامین امنیت ویگاه خود موفق به اخذ نماد اعتماد دو ستاره از این مرکز دولتی شده است.

نظرات