مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

باشگاه مشتریان عصر زبان

باشگاه مشتریان عصر زبان افتخار میزبانی از شما

در راستای برنامه‌های گسترده موسسه عصر زبان برای بالا بردن میزان رضایت‌مندی گروه‌های مختلف مشتریان، واحد تخصصی مدیریت امور مشتریان ویژه فعالیت خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد.

به نقل از واحد امور مشتریان، واحد مذکور با هدف شناسایی و توسعه خدمات عصر زبان مورد نیاز مشتریان ویژه  و همچنین افزایش توانمندی‌ این موسسه در جهت ارایه خدمات تخصصی به آنان راه اندازی شده است.

مزایای عضویت در باشگاه

 • اولویت در دریافت خدمات فوری
 • استفاده از تخفیفات ویژه سفارش
 • امکان تقسیط مبالغ سفارشات حجیم
 • دریافت بسته ها و هدایای دوره ای موسسه

عصر زبانی شوید

مشتریان ویژه عصر زبان از مزایای بسیاری، از جمله سرعت در دریافت خدمات، برخورداری از تعرفه خاص ، استفاده از بسته اعتباری طلایی و مزایای دیگر بهره می برند. لینک های مربوطه را در زیر مشاهده نمایید. باشگاه مشتریان عصر زبان خدمات متنوع خود را ویژه اعضاء به طور مکرر بروزرسانی می نماید.

تقاضای عضویت در باشگاه

جهت عضویت کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از پر نمودن این فرم، همکاران ما در پاسخ شناسه اختصاصی شما را صادر و ارسال خواهند نمود. کارت شناسه ویژه مشتریان باشگاه از طریق گزینه انتخابی برای دریافت کارت، ارسال خواهد شد. سامانه سفارشات کاملاً متمرکز بوده و در بخش ثبت سفارش و یا خرید کالاها می توانید با وارد نمودن شناسه مشتری از مزایای اعضاء بهره مند شوید.

********************

  آیا قبلاً در این موسسه سفارشی ثبت کرده اید؟
  خیربله

  کارت الکترونیکی عضویت چطور ارسال شود؟
  ارسال به تلگرامارسال به واتساپایمیل شود

  نام شما: (الزامی)

  ایمیل شما:

  شماره همراه: (الزامی)

  پیام شما:

  نظرات