کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برگزاری کارگاه آموزشی ترجمه در کانادا

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۶:۳۰

برگزاری کارگاه آموزشی ترجمه در کانادا دارای پیشینه زیادی است. به طور کلی جامعه علمی کشور کانادا فعالیت های ارزشمندی را در حیطه علم و صنعت ترجمه انجام می دهند. برگزاری سلسه کارگاه های آموزشی آموزش و بازآموزی ترجمه یکی از این فعالیت های این کشور است.

برگزاری کارگاه آموزشی ترجمه در کانادا

کارگاه آموزشی مرتبط با مترجمان و به خصوص مترجمان آزاد Freelance می باشد. این کارگاه اموزشی فعالیت خود را از روز گذشته ۲۰ اسفند ماه آغاز نموده و تا ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد.

هماییش یاد شده در دانشگاه Arctic College برگزار می گردد.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

http://www.nunatsiaqonline.ca/

 


کاربردهای کارگاه آموزشی برای مترجمان

حیطه ترجمه متن، مقاله و کتاب کاری نظری – عملی است؛ بدین معنا که علاوه بر تسلط به اصول و فنون ترجمه، کارآموز بایستی کار را به صورت عملی نیز فرا گیرد. کارگاه های آموزشی برخلاف همایش ها تکیه زیادی بر روی کارهای عملی داشته و بُعد کاربردی بیشتری دارند. کارآموزان و دانشجویان مترجمی زبانهای خارجی می توانند با حضور در این دسته کارگاه ها دانش نظری خود را به عملی تبدیل کنند.

بهره گیری از تجارت سخنرانان که عمدتاً افراد صاحبنظر و مجربی هستند می تواند بازگو کننده نکات و آموزش های مطلوبی باشد. در عین حال ایجاد با سایر همکاران مترجم و تشکیل یک شبکه دوستانه می تواند راهگشای کارهای آتی فرد باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات