مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

تائید چاپ مقاله

تائید چاپ مقاله

تائید چاپ مقاله، در این مرحله طبق روال جاری موسسه جهانی ISI و مجلات تابعه آنها،پذیرش نهایی مقاله و طی داوری نهایی از سوی شورای سردبیری مجله به اطلاع نویسنده می رسد.

اقدامات قابل انجام برای اخذ تائیدیه چاپ مقاله

  • واریز هزینه ارزی چاپ مقاله به حساب ژورنال
  • دریافت نامه پذیرش مقاله Acceptance Letter

در بخش پایانی تائید چاپ مقاله ، ابتدا پس از اعلام ژورنال هزینه ارزی مورد نظر را از طریق واحد خدمات صرافی عصر زبان به حساب مربوطه واریز و مکاتبات لازم را جهت اخذ نامه نهایی ISI انجام خواهیم داد.

آیا همه ژورنال های علمی هزینه دریافت می کنند؟

خیر. بسیاری ژورنال های علمی برای چاپ مقالات علمی پژوهشی هزینه ای دریافت نمی کنند. عمدتاً نشریات خصوصی و غیرانتفاعی هزینه چاپ را از نویسنده مسئول correspondent author دریافت خواهند کرد. در مرحله انتخاب ژورنال مناسب می توانید مواردی را نتخاب کنید که پولی دریافت نمی کنند.

نوع ارز و شیوه پرداخت

بسته به نوع و کشور مربوطه ارز مورد تقاضا متفاوت می باشد اما دلار آمریکا و یورو دو ارز معمولاً مورد پذیرش همگان هستند. بستر پرداخت نیز بسته به هر ژورنال متغیر بوده و روشهای متدال جهانی همچون PayPal – Western Union و غیره از موارد مرسوم مورد قبول می باشد.

تذکر مهم: نامه پذیرش مقاله ملاک تایید در ارائه به مراجع علمی، دانشگاه ها، مدیر گروه کارشناسی ارشد، مصاحبه کننده آزمون دکتری و سایر مراجع می باشد لذا در صحت آن نهایت دقت را داشته باشید.

روند ثبت سفارش و مراحل کار:

جهت ثبت سفارش کافی است تقاضای واریز وجه ارزی بدهید. پس از واریز هزینه رسید پرداخت وجه و پس از آن نامه تائیدیه دریافت و برای شما ارسال خواهد شد.

نظرات