مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

تدوین و ترجمه قراردادهای بین المللی

تدوین و ترجمه قراردادهای بین المللی

تدوین و ترجمه قراردادهای بین المللی یکی از خدمات قدیمی و خاص موسسه عصر زبان می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی شامل بازرگانان،تجار و شرکت ها و موسسات تجاری داخلی و خارجی جهت انجام امور بازرگانی خود نیاز به این سرویس دارند.

تدوین و ترجمه این گونه قراردادها به دلیل حساسیت بالای آنها برای افراد و شرکتها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد.متن قراردادهای بین المللی ابتدا توسط وکیل مجرب فعال در حوزه حقوق بین الملل تدوین شده و پس از آن بوسیله مترجم حرفه ای فارسی به انگلیسی که در زمینه ترجمه متون حقوقی تسلط دارد ترجمه می گردد.


تدوین قراردادهای بین المللی به ۲۰ زبان زنده دنیا
با همکاری مشاور حقوق بین الملل و وکیل دادگستری


این سرویس در موسسه عصر زبان و با همکاری حقوقدان طرف قرارداد و متخصص این حوزه انجام می پذیرد و دارای تضمین کیفیت است. افراد و یا شرکتهایی که تمایل دارند متن تدوین شده خود را ترجمه نمایند نیز می توانند از خدمات این واحد بهره ببرند، در این حالت هزینه تدوین متن کسر می گردد و تعرفه ترجمه فارسی به انگلیسی اعمال خواهد شد.


انجام مکاتبات و ارتباطات واردکنندگان
واردکنندگان عزیزی که اقدام به واردات کالاهای مختلف به کشور می نمایند نیاز دارند در مراحل مختلف کار جهت انجام تحقیقات، استخراج نرخ، دریافت نمونه، پیش فاکتور و سایر موارد مراودات و ارتباطات کاری با طرف خارجی خود داشته باشند. در این مرکز آمادگی ارائه کلیه سرویسهای یاد شده توسط فرد آشنا با امور تجارت خارجی و مسلط به زبان مقصد هستیم. با مشاوران ما در واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید.

نظرات