مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

ترجمه بازرگانی و اداری

asrezaban-tarjome-bazargani-va-edari

معرفی ترجمه بازرگانی و ادرای

شرکت های داخلی و خارجی تولید کننده کالا و خدمات اقدام به تهیه کاتالوگ و بروشورهای زیبا با هزینه های هنگفت می نمایند تا بتوانند با این رسانه جذاب مشتریان بیشتری را برای خود جذب نمایند.معمولاً در این سری تبلیغات تصاویر،نمودار ها و متون تبلیغاتی وجود دارند تا بتوانند مشتری را مجاب به خرید نمایند.اطلاعات بکار رفته در این کاتالوگ ها مناسب بسیاری از افرادی هستند که فرشنده و یا خریدار کالاهای معرفی شده هستند.در نتیجه تمامی تولیدکنندگان،واردکنندگان و صادرکنندگان کالا و خدمات می توانند کالای خود را بهتر معرفی کرده و سود بیشتری را کسب نمایند.

مراحل انجام کار

پس از ثبت سفارش از سوی مشتری،کاتالوگ های مربوطه توسط نرم افزار ویژه ای به شکل متنی درآمده تا کیفیت تصاویر و جداول مانند نسخه اصلی حفظ شود.سپس متن توسط تیم مخصوص متون بازرگانی اداری ترجمه شده و هر خط از متن در جای اولیه خود قرار می گیرد و صفحات تکمیل شده همانند نسخه اصلی طراحی می شود.

شیوه قیمت گذاری

به جهت جلب رضایت مشتریان کلیه هزینه های متون بازرگانی طبق تعرفه سایر ترجمه ها بوده و هزینه اضافه گرفته نمی شود.به این معنا که تعداد کلمات متن شمرده شده و بر طبق جدول تعرفه ها هزینه محاسبه و دریافت می گردد و کلیه هزینه های طراحی کاتالوگ رایگان در نظر گرفته می شود.زمان تحویل پروژه بر حسب ۳۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت در نظر گرفته می شود.

ملاحظات و نکات لازم

ترجمه توسط چه کسانی انجام می شود؟

از آنجا که ترجمه متون بازرگانی و اداری امر کاملاً تخصصی بوده و توسط افراد تازه کار و غیر متخصص قابل ترجمه مطلوب نیست.عصر زبان تلاش کرده است در تیم کاری خویش ترجمه این دسته متون را صرفاً به افراد متخصص و آشنا در زمینه بازرگانی مدنظر واگذار نماید.

برای ترجمه برخی از متون به زبان های غیر انگلیسی متن مشتری برای همکاران موسسه در کشورهای مورد نظر ارسال و توسط افراد بومی زبان ترجمه می گردد.موسسات طرف قرارداد موسسه در اروپا،آمریکا و آفریقا کیفیت عالی را ارائه خواهند داد.

چگونه سفارش ترجمه دهید؟

۱ – در صورتی که فایل آن را دارید ثبت سفارش آنلاین نمایید.

۲ – مراجعه حضوری به دفاتر عصر زبان،شعب یا نمایندگی ها

۳ – تقاضای مراجعه کارپرداز و اخذ کاتالوگ در محل کار شما

نظرات