مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

ترجمه شفاهی

asrezaban-tarjome-shfahi

معرفی ترجمه شفاهی

یکی از منحصر به فردترین خدمات دنیای ترجمه، ارائه سرویس های ویژه ترجمه شفاهی می باشد. درپی تامین نیاز جامعه ایرانی در استفاده از خدمات ترجمه شفاهی که خدمتی تخصصی می باشد عصر زبان ارائه دهنده این خدمات خواهد بود.

جلسات کاری شرکت های تجاری،حضور در نمایشگاه ها، تعامل با خارجی ها و هر مکانی که افراد با زبان های دیگر حضور دارند نیاز به ارائه خدمات ترجمه شفاهی دارد. در این گونه سرویس ها مترجم شفاهی، در عین این که زبان مادری وی همان زبان مورد نیاز است به موضوع مورد بحث نیز تسلط کامل دارد. به عنوان مثال فردی که انگلیسی زبان مادری وی است و در زمینه فلسفه تبحر دارد می تواند ترجمه همزمان یک همایش فسلفی را بر عهده بگیرد.

خدمات قابل ارائه

  •  ترجمه همزمان سمینارها، همایش ها و کنفرانس های بین المللی
  • ترجمه شفاهی جلسات تجاری ، سفرهای خارجی و بازدیدها
  • ترجمه همزمان فیلم ها و آنونس های تبلیغاتی
  • مترجم همراه تورهای بازدید گروهی
  • ترجمه پیاپی نشست های خبری
  • مترجم همراه تمام وقت

شیوه قیمت گذاری

هزینه خدمات ترجمه شفاهی به دو دسته عمده پروژه ای و آزاد تقسیم بندی می شود.شیوه دسته بندی به نوع خدمات مربوطه بستگی خواهد داشت.هزینه ها مربوطه در هر دو نوع به شیوه ساعتی و یا روزانه برحسب میزان خدمت تقسیم بندی می گردد. لیست هزینه ها را مشاهده نمایید.

در صورتی که برای شما سئوالی باقیمانده است هم اکنون با ما مشاوره نمایید.

واحد پشتیبانی مشتریان

نظرات