مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

ترجمه متون و مقالات

asrezaban-tarjome-motoon-va-maghalat

ترجمه متون و مقالات اصلی ترین نیاز هر جامعه در حیطه ترجمه می باشد.

برای درک متون و مقالات زبان های بیگانه و در زمینه های های مختلف نیاز به تسلط و درک صحیح واژگان تخصصی و ساختارهای دستوری می باشد که در  تخصص بسیاری از افراد نیست.به همین جهت افراد ترجیح می دهند جهت تامین اطلاعات، کسب دانش روز و یا دریافت پیام خارجیان، اقدام به ترجمه متون و مقالات خارجی به زبان فارسی نمایند.زبان های بیست گانه عصر زبان که ۷۵ درصد جمعیت جهان به آنها سخن می گویند قابل ترجمه می باشد، هر چند عمده این مطالب از زبان انگلیسی بر گرفته شده است.موسسه علمی عصر زبان با درک نیاز به ترجمه تخصصی، یکی از خدمات اصلی خود را ترجمه متون و مقالات تخصصی قرار داده است.

زبان های تحت پوشش

عصر زبان همانطور که قبلاً اشاره شد ۲۰ زبان زنده دنیا را که ۷۵ درصد مردمان جهان به آنها سخن می گویند را تحت پوشش دارد.جهت مشاهده لیست این صفحه را مشاهده نمایید.

خدمات متون و مقالات

می توانید در دسته خدمات متون و مقالات این سرویس ها را دریافت نمایید:

ترجمه انواع متون نگارشی ، ترجمه دست نوشته ها ، ترجمه کاتالوگ و بروشور ، ترجمه خبر و مقالات نشریات ، ترجمه راهنمای دستگاه ها ، ترجمه مطالب اینترنتی ، ترجمه مقالات علمی-ترویجی ، ترجمه مقالات علمی-پژوهشی ، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه بخش هایی از کتاب ، ترجمه چکیده مقالات علمی ، ترجمه پژوهش های دانشگاهی

مراحل انجام کار

  •  ثبت سفارش توسط سفارش دهنده
  • بررسی سفارش و صدور پیش فاکتور
  • ترجمه متن توسط مترجم گروه مربوطه
  • نمونه متن ترجمه شده و صفحه آرایی متن
  • کنترل کیفیت نهایی و ارسال فایل به سفارش دهنده

شیوه قیمت گذاری

هر وقت اسم ترجمه آورده می شود حتماً یاد قیمت صفحه ای می افتید.اما می دانید قیمت صفحه ای یا خطی به هچ عنوان به دلیل اینکه بابت ترجمه فضاهای خالی صفحه، نمودارها، تصاویر، فرمول ها، اندازه فونت نیز بایستی هزینه کنید، به نفع سفارش دهنده نیست؟

عصر زبان به جهت حفظ حقوق مشتریان از روش قیمت دهی کلمه ای استفاده می کند.در این روش مشتری فقط هزینه آنچه را که مترجم ترجمه خواهد کرد، پرداخت می کند و بابت هر آنچه زحمتی برای ترجمه آن کشیده نشده، پولی نمی پردازد.

 ثبت سفارش ترجمه

نظرات