مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

ترجمه کتاب و مجلات

asrezaban-tarjome-ketab-majalat

مزیت ترجمه کتاب و مجلات

دانشگاهیان کشور  و نیازمندان کتاب، در طول تحصیل و پس از آن و در دوره تدریس، به فکر تامین منابع مورد نیاز آموزشی برای خود و سایر هموطنان هستند. در این راه یکی از بهترین گزینه ها  ترجمه کتب خارجی به فارسی است که به جهت توسعه بسیار زیاد علم با منابع انگلیسی اکثر این ترجمه ها از زبان انگلیسی به فارسی صورت می گیرد، در نتیجه کلیه دانشجویان،اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، پژوهشگران و علاقمندان به ترجمه و چاپ کتاب می توانند از این سرویس استفاده نمایند.این کار علاوه بر  اینکه باعث تقویت رزومه کاری و علمی می شود، می تواند منجر به تامین هزینه های مربوطه و کسب درآمد نیز گردد.

شیوه انتخاب و تامین کتاب

کتاب های انتخاب شما برای ترجمه در واحد تامین محتوا موسسه عصر زبان از طریق نمایشگاه های تخصصی کتاب در سراسر دنیا، معرفی اساتید، عناوین تازه ناشرین خارجی و تقاضای شخصی مشتری، انتخاب و وارد مرحله انجام کار می گردند.امکان اخذ مجوز از ناشر خارجی و تامین متن اصلی و خرید کتاب نیز پیش بینی شده است.

مراحل کامل انجام کار

۱ – انتخاب زمینه کتاب و عنوان آن ۲  – خرید کتاب زبان اصلی ۳ – عقد قرارداد ترجمه با واحد چاپ و نشر عصر زبان 4 – ترجمه،ویرایش و صفحه بندی اثر  5 – طراحی جلد و چاپ نمونه اولیه ۶ – اخذ مجوزات اداری و قانونی ۷ – چاپ کتاب و توزیع آن

کلیه خدمات صفر تا صد بر عهده عصر زبان خواهد بود.

شیوه قیمت دهی کار

هزینه ترجمه به جهت اعتبار و بار بسیار ارزمند علمی که دارد هزگز با قیمت سنجیده نمی شود اما به هر حال هزینه های ترجمه و چاپ کتاب شامل تامین و خرید کتاب زبان اصلی + ترجمه و ویرایش + هزینه های مجوز کتاب+هزینه چاپ می باشد.با ثبت تقاضا می توانید به طور رایگان پیش فاکتور ترجمه کتاب دریافت نمایید.(برای استعلام هزینه اینجا را کلیک کنید.)

ملاحضات و نکات لازم

  •  شخصی جزء سفارش دهنده و مسئول پرونده از ماهیت و محتوای کتاب هیچ گونه آگاهی نخواهد داشت.
  • جهت حفظ بالاترین سطح کیفی، امور ترجمه کتاب و مجلات در واحد چاپ و نشر عصر زبان انجام خواهد شد.
  • در طول ترجمه، متن اصلی و ترجمه شده ،طبق الگوریتم های کدینگ ایمن سازی می گردد.
  • کلیه امور اخذ مجوزات، پروسه اداری و امور فیزیکی توسط موسسه انجام می پذیرد.
  • نام سفارش دهنده به عنوان صاحب اثر و مترجم بر روی جلد کتاب درج خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد چاپ و نشر مشورت کنید.

واحد پشتیبانی مشتریان

نظرات