مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

تطبیق مقاله با ژورنال

تطبیق مقاله با ژورنال

مقاله پیش از ارسال بایستی با اصول نگارشی ژورنال انتخابی تطبیق داشته باشد.

تمامی مجلات مصوب ISI در دنیا دارای مجموعه قوانین به نام Guide Line Rules یا Author Guide  می باشند که در بردارنده مجموعه قوانین نگارشی و فنی است که بایستی نویسنده و یا ارسال کننده مقاله پیش از ثبت مقاله خود آنها را رعایت کرده باشد.به عنوان مثال شیوه چیدمان مطالب، نحوه طرح موضوع، فایل های ضروری مورد نیاز، نرم افزارها و فرمت های مورد نیاز تصاویر نمودارها و جداول مقاله و بسیاری نکات دیگر از جمله بندهای موجود در این قوانین است.

متاسفانه به دلیل عدم اطلاع و انجام مرحله تطبیق توسط نویسندگان و ویراستاران،عمده ترین دلیل برگشت(ریجکت) مقالات از سوی ژورنال ها، عدم تطبیق آنها با اصول نگارشی مدنظر مجله می باشد. نکته حائز اهمیت در این است که با برگشت مقاله از ژورنال، علاوه بر صرف زمان زیاد، اعتبار فرد نیز دچار خدشه خواهد شد. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با کمبود وقت شدید روبرو هستند که این برگشت فشار زیادی را بر آنان وارد خواهد کرد. علاوه بر اصول صوری مانند شیوه تایپ، طراحی جدول و تصاویر و امثال اینها، اصول دیگری نیز بر نکارش و تطبیق مقاله حاکم است که نیاز به نظر کارشناسی دارد.

خدمات اختصاصی تطبیق مقاله با ژورنال

  • جمع آوری و دریافت قوانین جامع مجلات
  • بازخوانی و بررسی اولیه مقاله ارسالی
  • بررسی و تطبیق کامل مقاله با قوانین
  • انجام اصلاحات کامل محتوایی و فنی

روال انجام کار تطبیق مقاله با ژورنال به چه شکل است؟

هر کدام از نشریات موجود در لیست Master Journal List شرایط خاص خود را دارند. در این بخش به دلیل افزایش سرعت و دقت انجام کار، امر تطبیق توسط ویراستاران واحد ویراستاری تخصصی ISI انجام شده و کلیه اصلاحات بعدی ژورنال رایگان انجام خواهد شد. کافی است جهت ثبت سفارش به بخش ثبت سفارش آنلاین نموده یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. پاسخ بررسی اولیه و پیش فاکتور زمان و هزینه، رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

نظرات