کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمات ارزی چاپ مقاله

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۹:۵۰

خدمات ارزی چاپ مقاله علمی

خدمات ارزی چاپ مقاله آخرین گام در نشر تولیدات علمی

در این مرحله طبق روال جاری موسسات معتبر استنادی همچون کلاریویت و اسکوپوس و همچنین مجلات تابعه آنها، پذیرش نهایی مقاله و طی داوری نهایی از سوی شورای سردبیری مجله به اطلاع نویسنده می رسد. در صورتی که نشریه مربوطه خدمات چاپ را با دریافت هزینه انجام دهید، بایستی پرداخت ارزی به حساب آنها صورت پذیرد.


خدمات قابل ارائه:

اقدامات قابل انجام برای اخذ تائیدیه چاپ مقاله

 • واریز هزینه ارزی چاپ مقاله به حساب ژورنال
 • دریافت نامه پذیرش مقاله Acceptance Letter

در بخش پایانی تائید چاپ مقاله ، ابتدا پس از اعلام ژورنال هزینه ارزی مورد نظر را از طریق واحد مربوطه در موسسه عصر زبان به حساب مربوطه واریز و مکاتبات لازم را جهت اخذ نامه نهایی ISI انجام خواهیم داد.


شیوه پرداخت:

بسته به نوع و کشور مربوطه ارز مورد تقاضا متفاوت می باشد اما دلار آمریکا و یورو دو ارز معمولاً مورد پذیرش همگان هستند. بستر پرداخت نیز بسته به هر ژورنال متغیر بوده و روشهای متدال جهانی همچون PayPal – Western Union و غیره از موارد مرسوم مورد قبول می باشد.

تذکر مهم: نامه پذیرش مقاله ملاک تایید در ارائه به مراجع علمی، دانشگاه ها، مدیر گروه کارشناسی ارشد، مصاحبه کننده آزمون دکتری و سایر مراجع است، لذا در صحت آن نهایت دقت را داشته باشید.


مشاوره و ثبت سفارش:

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  سئوالات متداول

  ۱ – آیا همه ژورنال های علمی هزینه دریافت میکنند؟

  خیر. بسیاری ژورنال های علمی برای چاپ مقالات علمی پژوهشی هزینه ای دریافت نمی کنند. عمدتاً نشریات خصوصی و غیرانتفاعی هزینه چاپ را از نویسنده مسئول correspondent author دریافت خواهند کرد. در مرحله انتخاب ژورنال مناسب می توانید مواردی را نتخاب کنید که پولی دریافت نمی کنند.

  ۲ – وجه ریالی خدمات ارزی چاپ مقاله چطور دریافت خواهد شد؟

  معادل ریالی مبلغ واریزی برای شما بر اساس نرخ رسمی برابری ارز در ایران از تقاضا کننده دریافت خواهد شد. این مبلغ بر اساس نرخ‌های غیرقانونی اعلامی از سوی دلالان نخواهد بود؛ ضمناً افرادی که تمایل داشته باشند می‌توانند معادل دلاری آن را به عصر زبان تحویل دهند.

  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات