مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

خدمات رایگان موسسه عصر زبان

خدمات رایگان موسسه عصر زبان

خدمات رایگان موسسه عصر زبان دامنه ای از سرویسهای ماست که نیاز به پرداخت هزینه ندارد. موارد این بخش بدون هیچ گونه هزینه ای ارائه می گردد. به تناوب و در بازه‌های زمانی مختلف لیست بروزرسانی می گردد. کافی است گزینه مربوطه را انتخاب نمایید تا به دسته آن خدمت متصل شوید.


چرا؟
  • اولویت اول مجموعه عصر زبان کسب درآمد نیست بلکه ارائه خدمت است.
  • بسیاری از سرویسهای زبانهای خارجی نیاز به اخذ هزینه از کاربرد ندارند.
  • بایستی در انجام رسالت علمی و آموزشی خود یاری رسان باشیم.

خدمات رایگان موسسه عصر زبان ویژه گروه ها
این مجموعه علمی همیشه تلاش کرده است در کنار فعالیت برای کسب درآمد در امور تخصصی مربوطه به حوزه زبانهای خارجی یاری رسان افراد توانمند و مستعدی باشد که نیاز به این موارد دارند. افراد برگزیده المپیادهای علمی، نخبگان دانشگاهی، اساتید و اعضاء هیئت علمی و گروه هایی که فعالیت علمی پژوهشی خاصی دارند می توانند در صورت نیاز به پوشش نیارهای خود با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشند.
خدمات ویژه معلولین و جانبازان
در راستای حمایت از جامعه معلولین و جانبازان کشور اعم از جانبازان جنگ تحمیلی، افراد نابینا، ناشنوایان و مددجویان محترم ارگان های حمایتی اعم از سازمان بهزیستی کشور، کمیته امداد و سایر مراکز، این مرکز آمادگی ارائه سرویسهای خود در تمامی زمینه ها بدون احتساب سود را دارد. واجدین شرایط می توانند جهت بهره مندی با همکاران واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشند.

نظرات