مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

خدمات ویژه عصر زبان


خدمات ویژه عصر زبان

جهت ارائه سرویس اختصاصی و خواسته های مخصوص، مشتریان خود خدمات ویژه عصر زبان را در نظر گرفته ایم. موسسه عصر زبان ارائه دهنده کلیه خدمات حوزه ترجمه و زبان های خارجی می باشد. تلاش کرده ایم دامنه وسیعی از سرویس های موردنیاز هموطنان ایرانی و مشتریان خارج از کشور را تامین کنیم. در عین حال به فکر موارد پیش بینی نشده هم بوده ایم.

جهت مشاهده سرویس ها و محصولات موسسه عصر زبان می توانید به صفحه اول وب سایت و یا نقشه سایت مراجعه فرمایید. در این دو بخش به طور تفکیکی و کامل تمامی موراد درج شده است. به نسبت نیاز می توانید به هر گزینه مدنظر رفته و سفارش دهید.

 

ارائه سرویس های زبانهای خارجی
ویژه مشتریان سازمانی و حقوقی

در عین حال، برخی مواقع ممکن است سرویس یا محصولی مدنظر شما باشد که در وب سایت به آن اشاره ای نشده است. در این حالت کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از دریافت فرم، همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کرده و نیازتان را تامین خواهند کرد.

شرکت های حقوقی، موسسات علمی فرهنگی، مراکز آموزشی و پژوهشی از مخاطبان اصلی این بخش هستند. امکانات سخت افزاری عصر زبان، پایگاه اطلاعاتی آن و دامنه وسیع محصولات و خدمات ما، آماده دریافت و تامین خواسته های شماست. خدمات ویژه عصر زبان مرتباً و حسب نیاز هموطنان بروزرسانی می گردد.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره همراه

  موضوع

  درخواست شما


  سرویسهای ویژه سازمانی
  در این قسمت، تلاش کرده ایم سرویسهای قابل ارائه در حوزه زبانهای خارجی را علاوه بر موارد معمول، به طور اختصاصی و ویژه نیز برای سازمانهای مختلف شخصی سازی نماییم. کلیه سازمان های دولتی، شرکتهای حقوقی، اصناف و تشکیلات های غیرشخصی می توانند از این برنامه مدون بهره ببرند. بر این اساس کافی است نیازهای خود در حوزه زبانهای خارجی را به اطلاع همکاران ما برسانید تا خواسته شما به طور ویژه تامین گردد. در صورتی که به هر دلیل تمایل دارید سرویس در نظر گرفته شده طور دیگری و بر اساس تمایل شما ارائه گردد، محدودیتی در این حوزه وجود داشته و قابلیت تغییر آن وجود دارد.

  نظرات