مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

خدمات ویژه عصر زبان


خدمات ویژه عصر زبان

جهت ارائه سرویس اختصاصی و خواسته های مخصوص، مشتریان خود خدمات ویژه عصر زبان را در نظر گرفته ایم. موسسه عصر زبان ارائه دهنده کلیه خدمات حوزه ترجمه و زبان های خارجی می باشد. تلاش کرده ایم دامنه وسیعی از سرویس های موردنیاز هموطنان ایرانی و مشتریان خارج از کشور را تامین کنیم. در عین حال به فکر موارد پیش بینی نشده هم بوده ایم.

جهت مشاهده سرویس ها و محصولات موسسه عصر زبان می توانید به صفحه اول وب سایت و یا نقشه سایت مراجعه فرمایید. در این دو بخش به طور تفکیکی و کامل تمامی موراد درج شده است. به نسبت نیاز می توانید به هر گزینه مدنظر رفته و سفارش دهید.

در عین حال، در برخی مواقغ ممکن است سرویس یا محصولی مدنظر شما باشد که در وب سایت به آن اشاره ای نشده است. در این حالت کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از دریافت فرم، همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کرده و نیازتان را تامین خواهند کرد.

شرکت های حقوقی، موسسات علمی فرهنگی، مراکز آموزشی و پژوهشی از مخاطبان اصلی این بخش هستند. امکانات سخت افزاری عصر زبان، پایگاه اطلاعاتی آن و دامنه وسیع محصولات و خدمات ما، آماده دریافت و تامین خواسته های شماست.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره همراه

موضوع

درخواست شما

[recaptcha]

نظرات