مشاوره و ثبت سفارش در تلگرام

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

راهنمای تصویری پرداخت آنلاین

در این بخش می توانید به شکل تصویری روش کار با سامانه پرداخت آنلاین عصر زبان را مشاهده نمایید.در ابتدا جهت ورود به سامانه در صفحه اصلی سایت بر روی “پرداخت الکترونیکی فاکتور” بروید یا اینجا را کلیک کنید.

آموزش دریافت رمز دوم کارت بانکی

پس از ورود به سامانه صفحه بالا را مشاهده خواهید نمود.همانطور که در سمت چپ مشخص شده است روند پرداخت آنلاین کامل شامل سه مرحله ارسال مشخصات،تائید مشخصات و نتیجه تراکنش می باشد.

مرحله اول: ارسال مشخصات

در قسمت های فرم بالا اطلاعات را به شرح زیر وارد نمایید:

  • نام و نام خانوادگی: نام و نام خانوادگی سفارش دهنده را به فارسی یا انگلیسی وارد نمایید.
  • شماره همراه: جهت دریافت تائید واریز وجه از طریق پیامک شماره همراه خود را وارد نمایید.
  • مبلغ پرداخت(ریال): مبلغ مدنظر جهت پرداخت را به ریال وارد نمایید.

سپس بر روی گزینه پرداخت در پایین فرم کلیک نمایید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله دوم: تائید مشخصات

در این مرحله صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود.

این صفحه حاوی نمایش اطلاعاتی است که شما در مرحله اول در فرم تکمیل نموده اید.در صورتی که اشتباهی رخ داده است یا تمایل دارید اطلاعات وارد شده را اصلاح نمایید بر روی گزینه ویرایش کلیک کنید تا به مرحله قبل بازگردید و در صورتی که اطلاعات شما صحیح می باشد بر روی گزینه تائید کلیک کنید تا به مرحله پرداخت وارد شوید.

  • تذکر مهم: واحد پرداخت ریال می باشد لذا توجه نمایید مبلغ مدنظر را به ریال وارد کرده باشید.

پس از کلیک بر روی گزینه تائید وارد صفحه پرداخت بانک ملی ایران می شوید.این صفحه به شکل زیر می باشد.

گزینه های این صفحه بایستی به شرح زیر تکمیل گردند:

  • شماره کارت: شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت بانکی(متصل به شبکه شتاب) را به ترتیب از چپ به راست در این چهار کادر وارد نمایید.
  • رمز دوم کارت: رمز دوم کارت خود را که عددی بین ۵ تا ۱۳ رقم است در این کادر وارد نمایید.(رمز دوم کارت از طریق خودپردازهای صادر کننده بانک شما در سطح شهر و یا یکی از شعب بانک مربوطه قابل دریافت است)
  • CVV2: این گزینه معمولاً روی کارت یا پست کارت بانکی شما قابل مشاهده است و عددی سه یا چهار رقمی است.
  • تاریخ انقضای کارت: این تاریخ بر روی کارت قابل مشاهده است.در صورتی که تاریخ مربوطه را نمی دانید می توانید عددی انتخابی را درج نمایید.دقت فرمایید در قسمت ماه برای ماه های تک رقمی مثلا ۳ بایستی ۰۳ را وارد کنید.
  • متن تصویر: در کادر انتهایی نیز عدد نمایش داده شده امنیتی را وارد نمایید و در انتها برای رفتن به مرحله تائید و پرداخت نهایی بر روی گزینه پرداخت در انتهای صفحه کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه پرداخت صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود.

در این قسمت تنها بر روی گزینه “تائید پرداخت” کلیک نمایید.ضمناً در زیر جدول فوق در هنگام پرداخت مقدار مانده حساب شما نیز قابل مشاهده است.

مرحله سوم : نتیجه تراکنش

پس از پرداخت وجه و انجام موفق تراکنش به طور اتوماتیک از سوی بانک به صفحه زیر ارجاع داده می شوید.

 در این صفحه اطلاعات تائید پرداخت و کد پرداخت نمایش داده می شود.جهت دریافت تائید پیامکی واریز وجه بر روی گزینه تائید اطلاعات پرداخت کلیک نمایید.پس از این کار پنجره انتهایی زیر که به منزله تائید نهایی دریافت وجه می باشد برای شما به نمایش در خواهد آمد.

هم اکنون پرداخت شما با موفقیت انجام شده است.در صورتی که پیامک واریز وجه را دریافت نکرده اید اگر قبلا سرویس پیامک های تبلیغاتی سیم کارت خود را مسدود نموده اید به طور اتوماتیک تائید واریز وجه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

نظرات