مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

سامانه مقالات علمی

سامانه مقالات علمی دستیار پژوهشی شما

فعالیت های این سامانه منطبق بر قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی است.

انواع مقالات علمی

در این سامانه تلاش کرده ایم عنوان گوناگون مقالات علمی و دانشگاهی را در تمامی گروه ها پوشش دهیم. بر این اساس طیف وسیعی از افراد جامعه علمی و دانشگاهی می توانند از سرویسهای این بخش بهره مند شوند. ترتیب اولویت در ارائه بسته ها و بسترهای کاری لحاظ شده است:

  • مقالات ISI – JCR
  • مقالات Scopus
  • مقالات ISC
  • مقالات علمی پژوهشی
  • مقالات علمی ترویجی

********************

بسته صفر تا صد مقالات علمی
دستیار شما برای انجام پژوهشهای علمی و دانشگاهی

بسته صفر تا صد مقالات علمی

نگارش و چاپ مقالات نیازمند طی مراحل کاملی است که بایستی از ابتدا تا انتها انجام شود. کارهای تحقیقاتی و مقالات علمی دانشگاهی در صورتی به نتیجه می رسند که منتج به چاپ گردند. در این راستا با بسته صفر تا صد مقالات علمی در کنار شما هستیم.

  1. آماده سازی و قالب بندی مقاله
  2. انتخاب ژورنال و تطبیق اصول
  3. ترجمه و ویراستاری مقالات
  4. ارسال و تائید چاپ مقاله

در این سامانه پژوهشگر با واگذاری امور پژوهشی خود، از ابتدا تا انتها امور را به دستیار پژوهشی واگذار می کند. در این صورت امتیاز کامل مقاله بی قید و شرط در اختیار شخص بوده و موسسه هیچ تصرفی در آن نخواهد داشت و دستیار پژوهشی تنها انجام دهنده کارهای شماست.

********************

هزینه ارائه بسته صفر تا صد

همیشه یادآور شده ایم که اولویت اول این مجموعه ارائه خدمت و سپس کسب درآمد می باشد. ارائه بسته صفر تا صد بر اساس مولفه های نوع مقاله، امور مورد نیاز، نوع ژورنال درخواستی و مواردی از این دست تعیین می گردد. جهت اخذ مشاوره و تعیین هزینه و زمان دقیق می توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید.

مجوز قانونی و انطباق با قوانین

موسسه عصر زبان دارای مجوزات رسمی از مراجع ذی صلاح بوده  و تحت قوانین جاری کشور فعالیت می نماید. طبق قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی و بر اساس تبصره ۵ این ماده واحده، کلیه فعالیت های کمک به گردآوری داده ها، ترجمه، ویراستاری و امثال این مجاز تلقی می شود.

نظرات