مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

قرارداد ارائه خدمات

بنر قرارداد ارائه خدمات

قراداد ارائه خدمات عصر زبان به شرح زیر می باشد، شرایط و ضوابط ذیل در روند انجام کار ملاک عمل است.این قرارداد به استناد ماده ۱۰ قانون مدنی که می گوید « قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است » بین عصر زبان و سفارش دهنده جاری می باشد.ملاک اطلاع از این اعلان مطالعه آن در فاکتور سفارش و ملاک پذیرش آن تقاضای انجام سفارش اعم از ارائه کالا یا خدمات با پرداخت هزینه سفارش می باشد.

شخص سفارش دهنده یا هر آن کس که سفارش خود را به عصر زبان ارائه می نماید و یا محصولی را خریداری می کند موظف است متن پیش رو را به طور کامل مطالعه نماید.ارائه هر گونه سفارش و یا خرید هر گونه کالا به معنای پذیرش بی قید و شرط این قرارداد بوده و حق اعتراض بعدی از سفارش دهنده سلب می گردد.

تعاریف

عصر زبان: ارائه دهنده خدمات اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی در قالب عنوان عصر زبان و از طریق بستر کاری این مجموعه عصر زبان تلقی می گردند.

سفارش دهنده: به شخص یا اشخاص حقیقی و یا حقوقی اطلاق می گردد که تقاضای دریافت خدمات یا خرید کالا از عصر زبان را می نمایند به اختصار سفارش دهنده اطلاق می گردد.

سفارش: به مورد تقاضای اخذ خدمات یا خرید کالا از عصر زبان به طور اختصار سفارش اطلاق می گردد.سفارشات عصر زبان دارای کد اختصاصی عرضه بوده و اطلاعات سفارش دهنده و سفارش در مستندات ضبط می گردد.شرح سفارش در فاکتور صادره مشخص گردیده است.

هزینه: سفارشات واصله بر مبنای فاکتور صادر شده برای سفارش دهنده دارای میزان تعریف شده هزینه می باشند.ملاک هزینه سفارش اعم از کالا یا خدمات عصر زبان، فاکتور صادر شده می باشد.فاکتور صادره می تواند در قالب هر بستری اعم از شفاهاً، کتباً، پست الکترونیک و سایر روش های دیگر به اطلاع سفارش دهنده رسیده باشد.

حساب: اطلاعات بانکی عصر زبان اعم از هر گونه درگاه پرداخت الکترونیکی، کارت های بانکی، شماره حساب یا هر روش دیگری به طور تفصیلی در فاکتور سفارش درج شده و ملاک واریز سفارش دهنده اطلاعات جساب مندرج می باشد.

حقوق نشر و کپی رایت
مسئولیت هر گونه رعایت حقوق نشر و کپی رایت و قوانین مرتبط دیگر به این حوزه تماماً بر عهده سفارش دهنده می باشد.لذا ایشان بایستی خود را متعهد به این اصل بداند و سپس سفارش خود را ارجاع نماید.عصر زبان از هر گونه مسئولیت ناشی از حقوق نشر و کپی رایت و قوانین مرتبط دیگر نا آگاه بوده و مسئولیت در این خصوص متوجه به این مجموعه نمی گردد.در صورت بروز هر گونه مشکل در این حیطه عواقب آن بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.

هزینه ها
هزینه های انجام سفارش اعم از تقاضای خدمات یا خرید کالا در فاکتور آن سفارش به طور کامل قید شده است.
هزینه های تعریف شده تنها مختص به آن سفارش با شرایط مربوط به آن بوده و مشمول موارد دیگر نمی گردد.
در صورتی که در طول ارائه خدمات یا واگذاری کالا، سفارش دهنده تقاضای بیشتری مازاد بر شرایط آن خدمت یا محصول را بنماید ملزم به پرداخت هزینه مازاد می باشد.هزینه مازاد به اطلاع سفارش دهنده رسیده و بر هزینه قبلی فاکتور افزوده می گردد.

موعد تحویل
معیار زمان تحویل تاریخ قید شده در صورت حساب ارسالی می باشد.
در صورت هر گونه تغییر در نوع سفارش از سوی سفارش دهنده که منجر به تغییر موعد تحویل گردد، باعث تحویل سفارش در موعد تحویل جدید خواهد بود که به اطلاع سفارش دهنده می رسد.
هیچگونه مسئولیتی نه محدود به خسارت وارده بر اثر تأخیر یا عدم تحویل پروژه انجام شده ناشی از اشکالات و اختلالات خطوط مخابراتی، اینترنت، پست الکترونیک، یا تأخیر توسط اداره پست، پیک موتوری و غیره بر عهده عصر زبان نمی باشد.

عصر زبان خود را موظف به رعایت موعد تحویل می داند، اما اتفاقات ناشی از بلایای طبیعی، حوادث غیر مترفبه و موارد مشابه اجتناب ناپذیر می باشد، لذا در صورت هر گونه تغییر در موعد تحویل سفارش مراتب سریعاً به اطلاع سفارش دهنده خواهد رسید.

پرداخت هزینه

پرداخت تنها از روش های مندرج در فاکتور سفارش مقدور بوده و حساب های اعلامی در فاکتور معتبر می باشد.
ملاک واریز هزینه و ارائه خدمات، واریز هزینه به حساب اعلامی در فاکتور سفارش می باشد و هر گونه واریز به حساب دیگر، اشتباه در واریز و سایر موارد مشابه، مسئولیتی را برای ارائه سفارش برای عصر زبان ایجاد ننموده و سفارش ملغی تلقی می گردد.

لغو سفارش

با توجه به اینکه فعالیت های عصر زبان در قالب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین نافذ بین المللی می باشد، لذا در هر مرحله از انجام کار،تشخیص داده شود که انجام سفارش ناقض قوانین یاد شده می باشد عصر زبان به صورت یک جانبه حق لغو سفارش را داشته و تصمیم گیری منبی بر استرداد یا عدم استرداد هزینه و سایر اقدامات بعدی تنها برای عصر زبان محفوظ است.
به طور کلی در صورت تقاضای لغو سفارش از سوی سفارش دهنده ملاک تشخیص استرداد وجوه بر عهده عصر زبان بوده و با توجه به شرایط سفارش، انجام یا عدم انجام آن و سایر موارد دیگر در آن خصوص تصمیم گیری می نماید.

ماهیت سفارش
کلیه سفارشات ارائه شده بایستی در قالب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی باشد.

حفظ اسرار
عصر زبان موظف است اسرار سفارش دهنده اعم از اطلاعات شخصی وی، حق نشر و کپی رایت سفارش و موارد مشابه را مدنظر داشته باشد و در آن جهت کوشا باشد.ارائه هر گونه اطلاعات در خصوص موارد یاد شده تنها به سفارش دهنده یا افراد معرفی شده از سوی وی امکان پذیر خواهد بود.

تضمین کیفیت 
به جهت ارائه کالا و خدمات با کیفیت مطلوب،عصر زبان خود را در ارائه خدمات با کیفیت و تضمین آن با شرایط سفارش مکلف می داند اما به طور اخص سفارشات خدمات و محصولات در عصر زبان اعم از ترجمه،ویراستاری و سایر خدمات و محصولات مربوطه دارای ۷ روز از زمان تحویل تضمین کیفیت می باشد. در این بازه زمانی حق ارائه شکایت برای سفارش دهنده محفوظ است و پس از انقضای این زمان، حق اعتراض، شکایت و سایر تقاضاهای مرتبط منقضی است.

تبصره یک – ترجمه و ویراستاری فارسی به انگلیسی دارای ۲۱ روز از زمان تحویل بازه تضمین کیفیت می باشد.

ارائه شکایت بایستی در قالب یکی از روش های مرسوم اعم از تکمیل فرم مربوطه، تماس مستقیم با دفتر عصر زبان، مکاتبه و سایر موارد مشابه به اطلاع عصر زبان رسیده و تائید دریافت شکایت را سفارش دهنده دریافت نموده باشد.پس از آن است که عصر زبان موظف به رسیدگی به شکایت مربوطه است.تصمیم گیری در خصوص تامین کیفیت اعم از انجام مجدد سفارش، جبران خسارت، اعطای تخفیف، استرداد بخش یا تمام هزینه سفارش و هر گونه تصمیم مشابه دیگری با مجموعه عصر زبان می باشد.

شکایات و اختلافات
درصورتیکه پس از مذاکرات سفارش دهنده و عصر زبان، اختلاف به وجود آمده برطرف نشد،طرفین می توانند در صورت توافق داور مرضی الطرفین معرفی نمایند و یا در صورت عدم توافق برای این امر، موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح قانونی پیگیری نمایند.در این مورد طرفین خود را مکلف به تمکین از قانون و رای صادره خواهند نمود.
تعهد و مسئولیت
عصر زبان تعهد می نماید تلاش خود را برای ارائه خدمات و محصولات با کیفیت متناسب با سفارش مشتری به کار گیرد.
مسئولیت عصر زبان در هر حالت، هر مکان، و هر محکمه ای، تنها محدود به مبلغ کل هزینه سفارش خواهد بود.

نظرات