مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

عصر زبان در شبکه های اجتماعی

عصر زبان در شبکه های اجتماعی

عصر زبان عصر زبان در شبکه های اجتماعی به جهت تقاضای مشتریان و بازدیدکنندگان محترم خود و ایجاد بستر لازم جهت ارتباط متقابل و راحت تر، در تمامی شبکه های اجتماعی ملی و بین المللی ایجاد شده است.

شماره عصر زبان در فضای مجازی و پیام رسان ها: ۰۹۱۰۵۵۳۲۹۰۰

شبکه های بین المللی

اینستاگرام

توییتر

فیسبوک

لیندکین

شبکه های ملی

فیس نما

کلوب

لنزور

آپارات


مطالب مرتبط:

اطلاعات تماس

 

همراه شما در فضای مجازی
به دلیل گسترش شبکه ها و نفوذ پیام رسان های داخلی و خارجی در بین مردم ،کلیه بسترهای ایجاد شده در فضای مجازی تماماً یکپارچه بوده و فعال می باشد. مشتریان و کاربران عصر زبان در این فضا، می توانند به صورت تعاملی و کامل با ما در ارتباط بوده واز سرویسهای تعریف شده استفاده نمایند.
ثبت سفارش در فضای مجازی
مشتریان ارجمندی که تمایل دارند سفارش خود را جهت بررسی و ارائه در فضای مجازی ارائه نمایند، محدودیتی وجود ندارد. کلیه صفحات و اکانت های فعال و رسمی ما در محیط مجازی آمادگی ارائه مشاوره پیش از سفارش و ثبت تقاضای شما را دارند.
عرضه محصولات و کالاها
کلیه کالاها و محصولات عرضه شده از سوی ما همزمان با وب سایت در صفحات معتبر مربوط به این موسسه اطلاع رسانی شده و از همان محل قابلیت تهیه را دارند. بسیاری از محصولات عرضه شده رایگان بوده و افراد می توانند بدون هزینه آن را تهیه کنند. علاوه بر آن در خصوص کالاهای هزینه ای نیز امکان ثبت سفارش در همان صفحه تعریف شده است.
علامت تجاری ثبت شده
علامت تجاری عصر زبان در مرکز مالکیت معنوی ایران وابسته به اداره ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت قانونی رسیده است. هر گونه سوء استفاده از این علامت و عنوان در فضای حقیقی و مجازی قابلیت پیگیری قانونی دارد. مشتریان و کاربران لطفاً دقت داشته باشند تنها صفحات رسمی اعلام شده مربوط به این مرکز می باشد و اسامی مشابه مورد تائید نیستند.

 

نظرات