آموزش فوری مکالمه انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان توس

شناسه ملی: 14012551180

قالب بندی مقالات علمی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۹:۰۸

قالب بندی مقالات علمی

قالب بندی مقالات علمی، مهمترین اصل برای جلوگیری از برگشت مقاله

تمامی نشریات علمی در داخل و خارج کشور، دارای مجموعه قوانینی به نام Guideline Rules یا Author Guides هستند؛ این اصول در بردارنده مجموعه قوانین نگارشی و فنی است که بایستی نویسنده و یا ارسال کننده مقاله پیش از ثبت مقاله خود آنها را رعایت کرده باشد. به عنوان مثال شیوه چیدمان مطالب، نحوه طرح موضوع، فایل های ضروری مورد نیاز، نرم افزارها و فرمت های مورد نیاز تصاویر نمودارها و جداول مقاله و بسیاری نکات دیگر از جمله بندهای موجود در این قوانین است.


خدمات قابل ارائه:

متاسفانه به دلیل عدم اطلاع و انجام مرحله تطبیق توسط نویسندگان و ویراستاران،عمده ترین دلیل برگشت(ریجکت) مقالات از سوی ژورنال ها، عدم تطبیق آنها با اصول نگارشی مدنظر مجله می باشد. نکته حائز اهمیت در این است که با برگشت مقاله از ژورنال، علاوه بر صرف زمان زیاد، اعتبار فرد نیز دچار خدشه خواهد شد. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با کمبود وقت شدید روبرو هستند که این برگشت فشار زیادی را بر آنان وارد خواهد کرد. علاوه بر اصول صوری مانند شیوه تایپ، طراحی جدول و تصاویر و امثال اینها، اصول دیگری نیز بر نکارش و تطبیق مقاله حاکم است که نیاز به نظر کارشناسی دارد و قالب بندی مقالات علمی را امری ضروری می‌کند.

 • استخراج قواعد نگارش مجله مربوطه
 • بازخوانی و بررسی اولیه مقاله ارسالی
 • بررسی و تطبیق کامل مقاله با اصول
 • انجام اصلاحات کامل محتوایی و فنی

فرم مشاوره رایگان:

جهت مشاوره با کارشناسان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی کافیست فرم کوتاه زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما بلافاصله با شما در ارتباط باشند.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  تطبیق مقاله با ژورنال
  هر کدام از نشریات موجود در لیست Master Journal List شرایط خاص خود را دارند. در این بخش به دلیل افزایش سرعت و دقت انجام کار، امر تطبیق توسط ویراستاران واحد ویراستاری تخصصی ISI انجام شده و کلیه اصلاحات بعدی ژورنال رایگان انجام خواهد شد. کافی است جهت ثبت سفارش به بخش ثبت سفارش آنلاین نموده یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. پاسخ بررسی اولیه و پیش فاکتور زمان و هزینه، رایگان برای شما ارسال خواهد شد.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  1 Star2 Stars (هنوز امتیاز ندادید)
  Loading...

  نظرات

  سئوال امنیتی را پاسخ دهید *