مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

فهرست نشریات نامعتبر ISI

تاریخ بروزرسانی: ۱ بهمن ۱۳۹۷

لیست مجلات بی اعتبار ISI را در این پست قرار داده ایم. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب ژورنال های خارجی توجه به اعتبار داخلی آنهاست که متاسفانه پژوهشگران و نویسندگان مقالات به آن توجه کافی ندارند.

از این رو معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به طور منظم این لیست را بروزرسانی می نماید تا مبادا هم وطنان، چاپ مقالات علمی خود را به ژورنالی بسپارند که ارزش داخلی خاصی ندارد.عصرزبان با توجه به نیاز دانشجویان، اساتید محترم و پژوهشگران عزیز کشور، لیست مربوطه را رصد نموده و در صورتی که تغییری در آن ایجاد گردد بلافاصله اطلاع رسانی می نماید. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز لیست اختصاصی خود را اعلام می نماید. این لیست نیز در زیر قابل دانلود است.

نکته: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بایستی علاوه بر لیست فوق الذکر، لیست اعلامی از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه خود را نیز مدنظر قرار دهند. ضمناً توصیه اکید می گردد پیش از انتخاب مجله علمی ISI استعلام اولیه را از دانشگاه محل تحصیل نمایید تا مشکلی در خصوص پذیرش مجله مربوطه نداشته باشید و امتیاز مقاله به شما تعلق گیرد.

در این بخش می توانید آخرین لیست اعلامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نمایید و همزمان با انتخاب ژورنال مدنظر خود نام آن را در این لیست کنترل نمایید.این لیست به محض انتشار نسخه جدید از سوی دولت، بروزرسانی خواهد شد.

دانلود فایل نشریات نامعتبر خارجی وزارت علوم

دانلود فایل نشریات نامعتبر خارجی وزارت بهداشت

بررسی میزان اعتبار مجلات علمی:

پژوهشگران می توانند نام، آدرس سایت اینترنتی، به همراه ISSN مجله انتخابی خود را به موسسه عصر زبان ارسال نمایند. به این صورت مجله توسط کارشناسان مرکز ارزیابی و نتیجه نهایی در خصوص میزان اعتبار آن اعلام می گردد.

نظرات