مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

مرکز مشاوره رایگان ISI

مرکز مشاوره رایگان ISI

مرکز مشاوره رایگان ISI پاسخگوی تمامی نیازهای شما

با توجه به اینکه حوزه ISI صد در صد خارجی بوده و متولی شاخص و ویژه ای برای مشورت ندارد؛ بسیاری از صاحبان مقالات و متقاضیان چاپ مقاله در مجلات نمایه شده موسسه جهانی ISI پاسخ ابهامات خود را پیدا نمی کنند.

واحد مقالات پژوهشی عصر زبان با هدف ارائه مشاوره و پشتیبانی فنی از نویسندگان و صاحبان مقالات کارشناسان بخش مربوطه را به کار گرفته است؛ تا در این واحد پاسخگوی رایگان کلیه سئوالات، ابهامات و نیازمندی های هموطنان عزیز باشند.

راه های ارتباطی مرکز مشاوره رایگان ISI

  • پاسخگویی سئوالات از طریق ایمیل info{At}asrezaban.com
  • مشاوره تلفنی با شماره ۰۹۱۰۵۵۳۲۹۰۰
  • ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۶۱۵۰۱۵
  • ثبت سئوال در صفحه سئوالات متداول
  • پاسخگویی از طریق واتساپ

سرویس های قابل ارائه این واحد

در این بخش به فراخوز نیاز موارد زیر ارائه می گردد. دانشجویان، اساتید دانشگاهی و پژوهشگران می توانند خواسته های خود را با همکاران ما در این بخش در میان بگذارند.

  • جمع آوری و تشریح قوانین و مقررات پژوهشی
  • ارائه آموزش های لازم در خصوص مقاله نویسی
  • پایگاه داده جامع نشریات علمی دسته بندی شده
  • ارائه لیست نشریات علمی نامعتبر در ایران و خارج

********************

مقاله ISI چیست؟
کلیه فعالان دانشگاهی اعم از دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری و اساتید دانشگاه همیشه با مقوله نگارش مقاله در ارتباط هستند. در واقع نگارش مقالات علمی اعم از مقالات علمی پژوهشی یا انواع دیگر، ملاکی برای ارزیابی فعالان حوزه های علمی محسوب می گردد. بر خلاف کتاب که معمولاً متولی و روند داوری خاصی ندارد، مقاله معمولاً از سوی نشریات علمی و از سوی داوران زبده ارزیابی و سنجش می گردد؛ لذا اهمیت مقاله بسیار حائز رتبه است. یکی از شیوه های مهم در رتبه بندی مجلات علمی نیز ارجاع به مراکز نمایه سازی است. قدیمی ترین و معتبرترین نمایه در جهان ISI می باشد.
لیست نشریات نامعتبر
در بین نشریات علمی بسیاری از مراکز هستند که به صورت جعلی و به دور از موازین علمی و استاندارد جهانی اقدام به سوء استفاده از اعتماد دانشجویان و اساتید می کنند. در این بین و در کشور ایران کمیته نشریات علمی کشور به دلیل جلوگیری از خطای محاسباتی افراد، هر ساله لیست نشریات نامعتبر علمی پژوهشی را جهت اطلاع همگان منتشر می نماید.

نظرات