مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

مشتریان برجسته موسسه عصر زبان

مشتریان برجسته موسسه عصر زبان

مشتریان برجسته موسسه عصر زبان نشان اعتماد شماست.

در طول سالهای فعالیت افتخار میزبانی از مشتریان وفادار نقطه آغاز تعهد ما بوده است. با اعتماد مشتریان ارزنده خود، بار مسئولیت را بیش از پیش حس کرده ایم. برای ما در این مجموعه ایفای تعهدات و انجام سفارشات در برترین سطح کیفی یک رسالت دائمی خواهد بود.

 

میزبانی از شما افتخار ماست.
ارائه خدمت به شما شروع یک تعهد خاطره انگیز خواهد بود…

برخی از مشتریان برجسته موسسه عصر زبان


سایرین مشتریان عصر‌زبان

بانک کارآفرین

شرکت فراتوان


خدمات ویژه سازمانی
در کنار مشتریان حقیقی ما، بسیاری از سازمانها، دانشگاه ها، مراکز علمی و موسساتی حضور دارند که افتخار میزبانی از آنها را داریم. در این بین گاهاً نیاز می شود که خدمتی به صورت اختصاصی برای تشکیلات مربوطه تدوین گردد. مجموعه حاضر آمادگی دارد در بستر ارائه برنامه های کاری خود کلیه نیازهای اختصاصی و شخصی شده مشتریان سازمانی را برآورده نماید.

ارائه فاکتور معتبر
مشتریان عزیزی که نیاز دارند فاکتور چاپی خدمت درخواستی خود را داشته باشند می توانند به رایگان این گونه فاکتورها را دریافت نمایند. فاکتور صادر شده ممهور به مهر رسمی موسسه بوده و قابل ارائه به مراکز حسابداری و حسابرسی خواهد بود. فاکتورهای چاپی پس از صدور به آدرس پستی شخص یا سازمان درخواست کنند از طریق پست ارسال خواهد شد.

نظرات