مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

نگارش و تامین محتوا

asrezaban-negaresh-va-tamine-mohtava

معرفی خدمات نگارش و تامین محتوا

بعد از واحد ترجمه دومین زیر شاخه عصر زبان امور نگارش و تامین محتوا می باشد.این واحد که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.خدمات مهمی را در حوزه های آکادمیک و عادی ارائه می نماید. به طور اجمالی در اهمیت این سرویس همین نکته بس خواهد بود که یکی از شاخصه های توسعه فردی و اجتماعی انجام پژوهش و توانایی تامین محتوا می باشد. از این رو توجه به این نکته می تواند موجبات رشد افراد جامعه را در پی داشته باشد. تولید محتوا در تمامی بیست زبان تحت پوشش عصر زبان قابل ارائه است.

خدمات نگارش و تامین محتوا

دامنه خدمات این سرویس، بسیار وسیع است، در واقع این نیاز مشتری خواهد بود که سرویس را تعریف می کند. تولید محتوا یا همان Content Production رویه ای خواهد بود که هر نیاز شما را پاسخ می دهد. اگر یک فرد عادی هستید، اگر وب سایتی تجاری دارید، دانشجو می باشید یا هر فردی از اجتماع، بی شک این سرویس روزی به کار شما خواهد آمد.

در صورت نیاز به مشاوره و یا اخذ خدمات خاص به جزء موارد فوق، می توانید مراتب را از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان با همکاران ما در میان گذاشته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید. هفت روز هفته پاسخگوی هستیم.

شیوه قیمت گذاری

زمان و هزینه انجام دادن پروژه های محتوایی، کاملاً متغیر بوده و بسته به عوامل گوناگون در سفارش تعیین می گردد. لذا جهت اطلاع از مدت زمان و وجه سفارش می توانید به سادگی ثبت تقاضا نمایید و یا از سامانه پشتیبانی مشتریان با ما در تماس باشید. تمامی سرویسهای عصرزبان دارای گارانتی تضمین کیفیت بوده و به صورت نامحدود ضمانت می شوند.

نظرات