مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

نگارش و تامین محتوا

asrezaban-negaresh-va-tamine-mohtava

معرفی خدمات نگارش و تامین محتوا

بعد از واحد ترجمه دومین زیر شاخه عصر زبان امور نگارش و تامین محتوا می باشد.این واحد که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.خدمات مهمی را در حوزه های آکادمیک و عادی ارائه می نماید.به طور اجمالی در اهمیت نگارش و تامین محتوا همین نکته بس خواهد بود که یکی از شاخصه های توسعه فردی و اجتماعی انجام پژوهش و توانایی تامین محتوا می باشد.از این رو توجه به این نکته می تواند موجبات رشد افراد جامعه را در پی داشته باشد. خدمات تامین محتوا و نگارش در تمامی بیست زبان تحت پوشش عصر زبان قابل ارائه است.

خدمات نگارش و تامین محتوا

دامنه خدمات نگارش و تامین محتوا بسیار وسیع می باشد و شامل کلیه سرویس هایی می شود که تامین کننده محتوا و یا نگارش آنها باشد.لیست زیر بخشی از این خدمات است.

در صورت نیاز به مشاوره و یا اخذ خدمات خاص به جزء موارد فوق، می توانید مراتب را از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان با همکاران ما در میان گذاشته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

شیوه قیمت گذاری

زمان و هزینه انجام دادن پروژه های نگارش و تامین محتوا کاملاً متغیر بوده و بسته به عوامل گوناگون در سفارش تعیین می گردد. لذا جهت اطلاع از مدت زمان و وجه سفارش می توانید به سادگی ثبت تقاضا نمایید و یا از سامانه پشتیبانی مشتریان با ما در تماس باشید.

نظرات