کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هفدهمین کنفرانس مطالعات زبان، ادبیات، فرهنگ و تاریخ

تاریخ انتشار: 

هفدهمین کنفرانس مطالعات زبان

همچون سالهای گذشته امسال نیز هفدهمین کنفرانس مطالعات زبان، ادبیات، فرهنگ و تاریخ برگزار خواهد شد. در این مطلب جزئیات این رویداد بین‌المللی را با هم مرور خواهیم کرد.


جزئیات برگزاری رویداد:

با توجه به توسعه و رشد زبان و فرهنگ و همچنین تلاش در راستای ارائه پژوهش‌های این حوزه، رویداد امسال نیز برگزار خواهد شد. سخنرانی و ارایه مقاله، کارگاه تخصصی و هم اندیشی علمی از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در این همایش است. بر اساس اعلام تارنمای باهمایش قرار است این کنفرانس به دو صورت حضوری و مجازی برگزار گردد.

علاقمندان به حوزه پژوهش‌های زبان و زبانشناسی، مرتجمان زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی و همچنین پژوهشگران عرصه‌های مختلف ادبیات و فرهنگ با شرکت در این رویداد از مزایای زیر بهره‌مند خواهند شد:

  • امکان شرکت به صورت حضوری و مجازی
  • تعامل و آشنایی با اساتید خارجی
  • امکان ارسال مقاله برای کنفرانس
  • ارائه امتیازات ویژه به مقالات برتر
  • امکان چاپ رایگان مقاله برگزیده
  • امکان دریافت تخفیف ۶۰ درصدی
  • چاپ مقاله در Scopus و WoS
  • دریافت گواهی حضور و مقاله

شرکت کنندگان ایرانی و همچنین لهستانی برای حضور در هفدهمین کنفرانس مطالعات زبان، ادبیات، فرهنگ و تاریخ می‌توانند علاوه بر روش حضوری، به شکل غیرحضوری در این رویداد شرکت کنند. هزینه ۱۸۰ دلار آمریکا برای شرکت کنندگان حضوری و مبلغ ۴۹۰.۰۰۰ تومان برای شرکت کنندگان مجازی بایستی پرداخت شود.

با پرداخت این مبلغ امکان چاپ مقاله و همچنین چاپ چکیده مقاله در مجموعه مقالات کنفرانس، نمایه سازی در سیویلیکا، دریافت اصالت آنلاین گواهی با QR Code و همچنین استفاده از سایر خدمات در نظر گرفته شده نیز وجود دارد. افرادی که به صورت حضوری در کنفرانس شرکت خواهند کرد می‌توانند در محل برگزاری حضور داشته و پذیرایی در نظر گرفته شده نیز استفاده کنند. سایر شرکت کنندگان از کشورهای دیگر نیز بایستی بسته به نوع خدمات درخواستی از ۱۳۵ تا ۲۲۰ دلار آمریکا را به دبیرخانه کنفرانس پرداخت نمایند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات