آموزش مکالمه انگلیسی در 3 ماه

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز جامع زبان و اطلاعات

همایش ملی زبان شناسی دانشگاه پیام نور مشهد

همایش ملی زبان شناسی دیگری توسط گروه زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور واحد مشهد برگزار می گردد. سومین همایش ملی زبان شناسی دانشگاه پیام نور مشهد در هتل پارس این شهر در روز سه شنبه ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد.

همایش ملی زبان شناسی

این گردهمایی سالیانه امسال به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد و در این شهر برگزار می گردد. این همایش با هدف تمرکز بر بخش زبان شناسی و آموزش زبان فارسی برگزار می گردد.

همایش مذکور بر مباحث مختلف زبان شناسی و آموزش زبان فارسی ویژه خارجیان تمرکز دارد. بحث هایی همچون واج شناسی، آواشناسی، صرف و نحو، رده شناسی زبان و سایر مباحث کلیدی زبان شناسی در این همایش بحث خواهد شد.

مقالات پذیرفته شده در این همایش در مجلات معتبر علمی پژوهشی به چاپ خواهد رسید.

لینک خبر


گروه زبان دانشگاه پیام نور مشهد: شهر مشهد به عنوان دومین شهر بزرگ ایران همیشه یکی از قطب های علمی کشور محسوب می شده است. با تاسیس دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۱۳۲۸ خورشیدی، این شهر توسعه علمی فراوانی یافت. دانشگاه پیام نور که در سال ۱۳۶۷ تاسیس شده است، واحدهای متعددی را دارد. در شهر مشهد نیز این دانشگاه دارای واحد بزرگ و جامعی می باشد.

یکی از گروه های قدیمی این دانشگاه، گروه زبانهای خارجی است. وجود فرصت تحصیل برای همه از طریق دوره های فراگیر پیام نور، این گروه را توسعه بیش از پیشی داده است. داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم می توانند بدون حضور در دانشگاه از دوره های تحصیلی گروه زبان بهره مند شوند.

تامین و تالیف کتب درسی یکی از نقاط قوت این دانشگاه است. هر چند طی سالهای گذشته دانشجویان این دانشگاه از کیفیت آموزشی ارائه شده، سطح علمی اساتید و نبود امکانات کافی آموزشی گلایه مند هستند. دانشگاه پیام نور با وجود اینکه کیفیت مطلوبی را ندارد اما به دلیل گسترش فضای آموزش عالی می تواند فرصتی باشد که افراد بدون تحصیلات اقبال خود را برای شروع به تحصیل امتحان کنند.

نظرات

    رضوان طحان

    سلام دوباره چه وقتایی همایش برگزار میشه؟؟