مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

ویراستاری و بازنویسی

asrezaban-virastari-va-baznevisi

معرفی خدمات ویراستاری

اهمیت قدرت نکارش متون و مقالات علمی به حدی است که مراجع پذیرنده مقالات با رویت کمترین ایراد در متن مقالات و پژوهش های دانشگاهی آنها را رد نموده و ارزش کاری محقق و پژوهشگر را زیر سوال می برند.این واقعیت در خصوص تمامی متون نوشته شده به زبان های مختلف صحت داشته و نشان از ضعف نگارنده مطلب است.برای رفع این اشکال بزرگ بایستی متون را پیش از ارائه توسط ویراستار حرفه ای ویرایش نمود.

خدمات قابل ارائه

در صورت نیاز به مشاوره و یا اخذ خدمات خاص به جزء موارد فوق، می توانید مراتب را از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان با همکاران ما در میان گذاشته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

شیوه قیمت گذاری

عصر زبان با توجه به رویکرد علمی خدماتی خویش منحصراً در بخش ویرایش تعرفه بسیار خاصی را ارائه نموده است تا بتواند کمکی هر چند کوچک به توسعه ترجمه و نگارش مقالات و متون پژوهشی داشته باشد لذا کلیه خدمات ویراستاری برخلاف رویه جاری در کشور به شکل طلایی انجام شده و تعرفه یکسان دریافت می شود. هزینه ویراستاری مقالات و متون به شکل دو سطح تقسیم بندی شده و بر اساس حجم ایرادات متن شامل کل هزینه و یا نصف هزینه ترجمه خواهد بود.مثلاً در صورتی که متن به زبان انگلیسی نوشته شده باشد در سطح یک (ایرادات کم) نصف هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی و در سطح دو (ایرادات زیاد) کل هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی اخذ خواهد شد. (لیست هزینه ها را ببینید).

مراحل انجام کار

  • ثبت سفارش خدمات ویراستاری
  • ارزیابی متن و صدور پیش فاکتور
  • ویرایش متن با هایلایت واژگانی و جمله ای
  • تدوین فایل نهایی در قالب آماده ارائه

فرصت ویژه برای مشتریان عصر زبان

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند سرویس ویراستاری تخصصی بر روی کلیه ترجمه های عصر زبان بدون هزینه اضافی وجود داشته لذا در صورتی که سفارش ترجمه خود را در عصر زبان ثبت نموده باشید نیازی به استفاده از خدمات ویراستاری ندارید.

نظرات