آموزش فوری مکالمه انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان توس

شناسه ملی: 14012551180

کتابخانه های عمومی کیش

تاریخ انتشار: 

کتابخانه های عمومی کیش

فهرست کامل کتابخانه های عمومی کیش را همراه با نام کتابخانه، آدرس، شماره تماس و اطلاعات تکمیلی را به دقیق مشاهده کنید.این فهرست بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بروزرسانی خواهد شد.

آخرین بروزرسانی: بهمن ۱۴۰۱

منطقهنام کتابخانهسال تاسیسمساحت کلآدرستلفن
کیشاندیشه۱۳۸۵۱۵۰۰کمپ سحر۳و۱-جنب حسینیه۰۷۶۳۴۴۵۰۳۲۳
کیشدیداری شنیداری سنایی۱۳۸۰۲۵۰خیابان سنایی-میدان سنایی۰۷۶۴۴۴۲۰۳۴۲
کیشسنایی۱۳۸۰۳۵۰۰خیابان سنایی-میدان سنایی۰۷۶۴۴۴۲۴۶۲۲
کیشصدف۱۳۸۳۲۵۰۰فاز۲صدف-مسجد امام حسن۰۷۶۴۴۴۴۴۱۵۵
کیشمهستان۱۳۸۳۱۵۰۰خیابان میرمهنا-مجتمع مسکونی مهستان۰۷۶۳۴۴۳۳۸۴۰
کیشمیرمهنا۱۳۸۴۳۰۰۰خیابان میرمهنا-میدان لارک۰۷۶۴۴۴۳۲۸۵۵
کیشمیلاد(کرمانشاهان)۱۳۸۶۴۵۰شهرک نو بنیاد۰۷۶۴۴۴۳۱۳۰۴

خدمات قابل ارائه در کتابخانه عمومی:

کتابخانه های عمومی از قدیمی ترین و مهمترین مراکز اطلاع رسانی در کشور هستند. اتباع ایرانی می‌توانند با توجه به ماهیت کتابخانه های عمومی و به شکل کاملاً رایگان از خدمات این مراکز استفاده کنند. کتابخانه ها به دلیل استفاده از بودجه عمومی کشور، متعلق به عموم مردم بوده و موظف هستند کلیه خدمات خود را به شکل کاملاً رایگان در اختیار افراد مختلف قرار دهند.

معرفی منابع اطلاعاتی، امانت کتاب و آثار دیداری شنیداری، مشاوره اطلاعاتی (information consulting)، برگزاری رویدادهای فرهنکی، تشکیل محافل ادبی و موارد از این دست از جمله خدمات کتابخانه های عمومی در جزیره کیش هستند. جزیره زییای کشور علاوه بر اینکه پذیزای گردشگران از سراسر ایران هستند، ارائه دهنده خدمات اطلاعاتی به کیشوندان ساکن در جزیره خواهند بود.

ساکنان جزیره کیش در مناطق مختلفی همچون کمپ سحر، خیابان سنایی، شهرک صدف، مهرمهنا و نوبنیاد می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی وابسته به نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با کتابداران کارآزموده و باتجربه این مراکز مشورت نموده و نیاز اطلاعاتی خود را تامین کنند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1 Star2 Stars (هنوز امتیاز ندادید)
Loading...

نظرات

سئوال امنیتی را پاسخ دهید *