کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمات مقالات علمی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۵:۴۹

خدمات پژوهشی عصر زبان

خدمات مقالات علمی موسسه عصر زبان همیار شما در تحقیق خواهد بود. طبق قوانین جاری کشور از قبول نگارش مقاله، پایان نامه و فروش آنها اکیداً معذوریم. سرویس های این بخش صرفاً جنبه همیاری علمی پژوهشی داشته و محدود به قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی خواهد بود.

خدمات قابل ارائه

💡   مشاوره اطلاعاتی

💡   دستیار پژوهشی

💡  تامین منابع علمی

💡 ترجمه اختصاصی مقالات علمی

💡 ویراستاری مقالات علمی

💡 قالب بندی مقالات علمی

💡 رفرنس نویسی استاندارد

💡 انتخاب ژورنال مناسب

💡 ارسال و پیگیری مقاله

💡 خدمات ارزی چاپ مقاله

بانک نشریات علمی

💡 فهرست نشریات علمی پژوهشی

💡 فهرست نشریات نامعتبر خارجی


خدمات مقالات علمی موسسه عصر زبان
به دلیل فعالیت این وب سایت تحت قوانین جاری مصوب در کشور و به جهت پایبندی به کلیه آئین نامه ها، مصوبات و چارچوب های قانونی، از ارائه هر گونه خدمتی که در مراجع قانونی دارای منع ارائه می باشد، اکیداً معذوریم.

آموزشهای پژوهشی ویژه دانشجویان
تعداد بسیار زیادی از دانشجویان کشور به دلیل عدم آگاهی به اصول و روش تحقیق، متاسفانه نسبت به انجام امور پژوهشی خود بسیار بدبین هستند. به عبارتی این دسته از افراد به این دلیل که آموزشهای پایه ای لازم برای انجام تحقیق و پژوهش را در طول تحصیل به خوبی ندیده اند تمایلی به انجام کارهای تحقیقاتی ندارند. عده کثیری از این دسته افراد متاسفانه برخلاف نص صریح قانون در کشور، امور مربوط به نگارش پروپوزال، پایان نامه و کارهای پروژه ای خود را به افراد سودجو و سودگران علمی می سپارند. بهتر نیست بجای اینکار اصول را یاد بگیریم و خودمان دست به کار شویم؟؟؟
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات