کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آزمون های زبان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۹:۴۲

آموزش آزمون های زبان

در این بخش کلیه نیازمندیهای شما برای شرکت در آزمون های زبان، در اختیارتان قرار می گیرد.

دسته بندی آزمونهای زبان

جهت دسترسی به هر بخش، به طور اختصاصی دسته جداگانه ای تعریف شده است. در تمامی موارد زیر به صورت تخصصی تیم آموزشی در کنار شما خواهد بود. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و رفع ابهام می‌توانید از خدمات رایگان مرکز مشاوره عصر زبان استفاده کنید.

آزمونهای بین‌المللی زبان انگلیسی

آزمونهای داخلی زبان انگلیسی

سایر آزمونها:

  • آزمون زبان کارشناسی ارشد
  • زبان عمومی دکتری تخصصی

محتویات دوره ها:
محتویات منابع آزمونها مواردی همچون این نمونه‌ها هستند: آشنایی کامل با آزمونها، آموزش کامل خصوصی و عمومی در تمامی زبانهای تحت پوشش، معرفی شکل و شیوه آزمون، مشاوره تخصصی و پاسخ به ابهامات، ارائه نمونه سئوالات دوره های گذشته، تامین آموزشی کتبی، تامین رایگان فایل های آموزشی، ارائه بسته های آموزشی آمادگی آزمون، راهنمایی رایگان ثبت نام در آزمون، خدمات ارزی آزمونهای خارجی و تمامی موارد موردنیاز داوطلبان را شامل می شود.

خدمات ارزی آزمونهای خارجی
برای شرکت در برخی آزمونهای خارجی مانند آزمونهای زبان انگلیسی کمبریج در ایران مرکز رسمی آزمون وجود ندارد، بایستی داوطلبان به کشورهای اطراف مراجعه کنند. مثال بارز دیگر برای این مورد، آزمون حرفه ای زبان انگلیسی ویژه پزشکان و پرستاران موسوم به OET است که برای شرکت در آن بایستی به امارات متحده عربی یا ترکیه سفر کرد. در خصوص این دسته از آزمونها، موسسه عصر زبان خدمات ثبت نام و پرداخت ارزی را با همکاری صرافی های معتبر داخلی و خارجی تدارک دیده است. در این حالت با پرداخت معادل ریالی مبلغ آزمون، ثبت نام برای شما در آزمون های زبان انجام خواهد شد.

آزمون آزمایشی
پس از آنکه داوطلبان از حیث توانایی و تعیین سطح مورد ارزیابی قرار گرفتند، بایستی برای شرکت در آزمون آمادگی لازم را کسب کنند. در انتها نیز شرکت در آزمونهای آزمایشی اهمیت بسیار زیادی دارد. با شرکت در آزمونهای آزمایشی موسسه عصر زبان می‌توانید خود را برای شرکت در آزمون اصلی محک بزنید و از اتلاف وقت و هزینه خود جلوگیری کنید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5,00 out of 5)

نظرات