مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید.سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد.امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

راهنمای استفاده از سامانه رضایت مشتریان

خدمات و محصولات ارائه شده توسط موسسه عصر زبان دارای تضمین کیفیت می باشد. صفحه سنجش رضایت مشتریان در صفحه اصلی سایت تعبیه شده است.این بخش دارای سه گزینه به شرح زیر می باشد. مشتریان می توانند به فراخور نیاز از این موارد استفاده نمایند.

  • فرم تقدیر و تشکر
  • فرم انتقادات و پیشنهادات
  • فرم طرح شکایت

کلیه فرم های این بخش مستقیماً جهت بررسی و رویت به مدیر داخلی ارسال می گردد.

فرم تقدیر و تشکر

از این فرم برای پیام های تقدیرآمیز شما استفاده می شود. مجموعه عصر زبان ضمن ابراز خرسندی به جهت توفیق خدمت رسانی به شما سرور گرامی، انعکاس پیام شما باعث دلگرمی پرسنل و تشویق سایر هم وطنان به استفاده از خدمات این مجموعه خواهد شد.

فرم انتقادات و پیشنهادات

اگر احساس می کنید انتقاد یا پیشنهادی دارید که در ادامه روند کار و خدمت رسانی مفید خواهد بود، آماده شنیدن پیام شما در بخش انتقادات و پیشنهادات هستیم.

فرم طرح شکایت

تمامی سرویسهای این مجموعه، دارای تضمین کیفیت می باشد. لذا در صورتی که در خصوص سفارش انجام شده خود هر گونه مشکلی را دارید می توانید از فرم طرح شکایت استفاده نموده و آن را با ما در جریان بگذارید. تمامی شکایتهای واصله بدون فوت وقت، رسیدگی خواهد شد.

نظرات