ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

درباره موسسه عصر زبان

به روز شده در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۶:۱۸

درباره موسسه عصر زبان

درباره موسسه عصر زبان، شما را اندکی با تاریخچه، خدمات و فعالیت این مرکز آشنا خواهد کرد. مسئله استفاده از خدمات و محصولات زبان های خارجی در ایران همچنان بخش مهمی از مطالعات دانشگاهی و کارهای حرفه‌ای که با این مقوله سر و کار دارند را، تشکیل می‌دهد. این امر به عنوان وسیله‌ای برای ارتباط های اجتماعی،‌ فرهنگی و ادبی بین ایران و بقیه جهان ـ بخصوص با توجه به تضییقات اخیر بر تجارت و مسافرت ـ نمود‌ِ برجسته‌ای پیدا کرده است.

نیاز به برقراری ارتباط باعث بوجود آمدن نیاز به دانستن زبان و توام با آن نیاز اساسی خدماتی هم چون آموزش و ترجمه را با خود به همراه داشته است. در این بین بر آن شدیم نیاز فوق را مهم شمرده اقدام به تاسیس مرکزی تخصصی جهت انجام تحقیقات در حوزه زبان های خارجی و انجام امور مرتبط با این حوزه نماییم.

مراکز ارائه خدمات زبان در ایران و جهان دارای ماهیت های گوناگون بوده و اقدام به ارائه خدمات مختلف در حوزه کاری خود می نمایند که نیاز بود با شناخت کامل نیاز مخاطبان خود و تحلیل عملکرد این مراکز مجموعه ای را تاسیس نماییم که در کنار تامین خواسته های مشتریان و جامعه علمی کشور،نواقص موسسات و مراکز داخلی و خارجی را نداشته باشد. بگذاریم نگاهی به تاریخچه عصر زبان بندازیم.


دورنما Vision

برآنیم تا با ارائه شایسته‌ترین خدمات و محصولات در حوزه زبانهای خارجی و دانشگاهی مبتنی بر دانش و فناوری روز نویدبخش مرکزی سرآمد در این حوزه باشیم.

رسالت Mission Vision

رسالت این موسسه ارائه خدمات و محصولات در حوزه زبانهای خارجی و امور دانشگاهی با کیفیت و تامین نیازهای آموزشی و پژوهشی برای جامعه فارسی زبانان و مخاطبان این زبان است.

منشور حقوق مشتریان

  • دریافت خدمات و محصولات مطلوب حق مشتری است.
  • اطلاعات باید به نحو مطلوب و به میزان کافی در اختیار مشتری قرار گیرد.
  • حق انتخاب و تصمیم گیری آزادانه مشتری در دریافت نوع خدمت محفوظ است.
  • ارائه سرویس بایستی مبتنی بر احترام و رعایت حریم خصوصی مشتری باشد.
  • دسترسی به نظام کارآمد رسیدگی به شکایات و بررسی انتقادات حق مشتری است.

منشور حقوق کارکنان

  • کارکنان حق دارند اطلاعات، راهنمایی‌های لازم را در محدوده وظایف شغلی و حیطه قانونی کشور ارائه دهند.
  • کارکنان حق دارند در قبال ارائه خدمات مطلوب و موثر، انتظار احترام، شکیبایی و همراهی کامل را از مشتری داشته باشند.
  • کارکنان حق دارند در جهت ارائه خدمات فرصت کافی، زمان بررسی و هزینه مطلوب را از مشتریان موسسه طلب نمایند.
  • کارکنان حق دارند تنها در چارچوب قرارداد ارائه خدمات به مشتریان موسسه ارائه خدمت و محصول داشته باشند.

تاریخچه شکل گیری

گام اول – سال ۱۳۸۸

موسسه عصر زبان در آذرماه ۱۳۸۸ تاسیس شد. در این مدت روند اجرایی کار و ارائه سفارشات آغاز و در هر مرحله با تحلیل بازخورد مشتریان طرح به بلوغ فنی و علمی رسید؛ بطوری که در سال ۱۳۸۹ مرکز تخصصی ترجمه و تامین محتوا عصر زبان توانست رضایت ۹۵% مشتریان خود را کسب نماید.

گام رشد – سال ۱۳۹۰

اگر بخواهیم درباره موسسه عصر زبان اطلاع دقیق‌تری کسب کنیم باید بگوییم با ورود به سال ۱۳۹۰ با کسب تجارب ارزشمند سال گذشته مهم ترین هدف خویش را مکانیزه کردن سیستم ارائه خدمات قرار دادیم به طوری که از این سال به بعد کلیه خدمات عصر زبان در قالب اتوماسیون ارائه گردد.این رویه تا سال ۱۳۹۱ ادامه یافت.

با آغاز سال ۱۳۹۲ موسسه با رسیدن به سطح ثبات در ارائه خدمات و جذب مشتریان، طرح تحول سالیانه خود را تدوین و با تشکیل تیم مدیریتی، تصمیم بر اجرای روندهای توسعه ای خویش نمود.از این رو در اولین گام خود اقدام به اخذ مجوزات لازم کردیم.

روند تحول عصر زبان با عقد قرارداد پیمانکار فناوری خویش ادامه یافت و حاصل این قرارداد طراحی نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز موسسه و طراحی سامانه هوشمند مدیریت خدمات زبان، برای اولین بار در کشور بوده است.به طوری که مشتری همزمان با ثبت سفارش خود کلیه خدمات را به شکل هوشمند دریافت می کند.

مفتخریم اعلام نماییم امروز با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و فناوری روزآمد ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه زبانهای خارجی و امور علمی دانشگاهی هستیم.

گام گسترش – سال ۱۳۹۳

عصر زبان در ۱۰ آذرماه ۱۳۹۳ با ثبت نشان تجاری (برند) خود در اداره مالکیت معنوی ایران وابسته به قوه قضائیه، قدم های خود را برای تبدیل شدن به برندی ارزشمند برداشت.

امید داریم با حفظ روند رشد و اعتماد مشتریان خود بیش از پیش توفیق خدمت به جامعه علمی کشور را داشته باشیم. موسسه عصر‌زبان با کسب مجوز رسمی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران خدمات خود را به سراسر کشور گسترش داد.

گام توسعه – سال ۱۴۰۰

با تصمیم اعضای هیئت مدیره و تقاضای مدیران استانی، تقاضای صدور پروانه موسسه فرهنگی هنری تک منظوره بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داده شد؛ پس از کسب موافقت اولیه با بررسی سوابق علمی، کاری و تجربی این مجموعه، پروانه رسمی فعالیت موسسه فرهنگی هنری تک منظوره عصر زبان توس به شماره ۸۱۵۴ صادر گردید.

ادامه راه …

سخن درباره موسسه عصر زبان بعد از کسب تجارب ارزنده در یک دهه گذشته زباد است؛ اما هم اکنون این راه را با اعتماد مشتریان و اتکا به تجربه های اندوخته ادامه می دهیم تا پربار‌تر از قبل در کنار شما باشیم.