ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سامانه رضایت مشتریان

سامانه رضایت مشتریان

سامانه رضایت مشتریان به جهت حفظ کسب رضایت صد درصدی مشتریان ایجاد شده است. شکایات دریافتی در قالب قوانین ارائه قوانین قرارداد ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن تا جلب نظر نهایی مشتری، رسیدگی خواهد شد.

گام اول: ➡ ➡

روش‌های ثبت شکایت:

مشتریان عزیز بایستی فرم درج شده در زیر را به طور کامل تکمیل نمایند. همکاران ما بلافاصله پس از دریافت آن، با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

فرم طرح شکایت

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره همراه

  کد سفارش

  علت شکایت

  گام دوم: ➡ ➡

  بررسی شکایت

  پس از دریافت شکایت مشتری، بلافاصله سرپرست واحد مربوطه با ایشان ارتباط برقرار کرده و جزئیات نارضایتی را ثبت خواهد کرد؛ سپس با توجه به نوع خدمت یا محصول دریافتی تا حصول نتیجه و جلب رضایت کامل فرآیند بررسی ادامه خواهد یافت.

  گام سوم: ➡ ➡

  رفع نارضایتی و بازخورد

  پس از بررسی دقیق مشکل و نارضایتی مشتری، همکاران ما تا جلب کامل رضایت ایشان و جبران احتمالی آن با ایشان در ارتباط خواهند بود. بازخورد مشتریان در بانک اطلاعاتی مربوطه درج و از تکرار آن جلوگیری خواهد شد.

   


  کنترل کیفی سفارشات
  در ارائه و انتخاب سرویس تخصصی مربوطه مشتریان ما اختیار کامل دارند. اما بعد از واگذاری سفارش خود به این مرکز، حق خواهند داشت بهترین کیفیت ممکن را مطالبه کنند. در روند انجام سفارشات برای هر خدمتی، چارچوب مدونی طراحی شده که امر کنترل کیفی را کاملاً استاندارد و دقیق نماید. در روند کلیه سفارشات مدیر پروژه پیش از تحویل کار کیفیت آن را بر اساس چارچوب های تعریف شده تائید خواهد نمود.

  تضمین کیفیت نامحدود
  در انجام سفارشات، مدیر پروژه پس از تائید کنترل کیفی سفارش را به مشتری تحویل خواهد داد. در این بین ممکن است به دلایل مختلف، کیفیت سفارش تحویلی از حیث مورد تائید ایشان قرار نگیرد. در این بین ساختار تضمین کیفیت در کلیه سرویسهای زبانهای خارجی اعم از ترجمه، آموزش، پژوهش و ... پیش بینی شده است. بر اساس مفاد قرارداد موجود، تضمین کیفیت نامحدود ارائه خواهد شد.

  سامانه رضایت مشتریان
  به جهت ارائه بهتر کار و جلب رضایت حداکثری، این سامانه کلیه شکایات واصله را ثبت و بررسی می نماید. شکایات دریافتی در بانک اطلاعاتی مربوطه جهت ارتقاء سطح کیفی نگهداری و به دفعات در طول سال سنجش خواهند شد. به محض دریافت شکایت، همکاران ما بررسی لازم را صورت داده و موضوع را سریعاً پیگیری خواهند نمود.