آموزش مکالمه انگلیسی در 3 ماه

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز جامع خدمات بین المللی

مشتریان برجسته عصر زبان

 

مشتریان برجسته عصر زبان

مشتریان برجسته موسسه عصر زبان نقطه آغاز تعهد ما در طول سالهای فعالیت کاری بوده است. با اعتماد مشتریان ارزنده خود، بار مسئولیت را بیش از پیش حس کرده ایم. برای ما در این مجموعه ایفای تعهدات و انجام سفارشات در برترین سطح کیفی یک رسالت دائمی خواهد بود.


سایرین مشتریان عصر‌زبان

بانک کارآفرین

شرکت فراتوان


خدمات ویژه سازمانی
در کنار مشتریان حقیقی ما، بسیاری از سازمانها، دانشگاه ها، مراکز علمی و موسساتی حضور دارند که افتخار میزبانی از آنها را داریم. در این بین گاهاً نیاز می شود که خدمتی به صورت اختصاصی برای تشکیلات مربوطه تدوین گردد. مجموعه حاضر آمادگی دارد در بستر ارائه برنامه های کاری خود کلیه نیازهای اختصاصی و شخصی شده مشتریان سازمانی را برآورده نماید.

ارائه فاکتور معتبر
مشتریان عزیزی که نیاز دارند فاکتور چاپی خدمت درخواستی خود را داشته باشند می توانند به رایگان این گونه فاکتورها را دریافت نمایند. فاکتور صادر شده ممهور به مهر رسمی موسسه بوده و قابل ارائه به مراکز حسابداری و حسابرسی خواهد بود. فاکتورهای چاپی پس از صدور به آدرس پستی شخص یا سازمان درخواست کنند از طریق پست ارسال خواهد شد.

قرارداد سازمانی
در مجموعه خدمات ترجمه و زبانی عصر زبان تلاش کرده ایم به دلیل تامین نیازهای سازمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و پژوهشی، ادارات دولتی و مراکز خصوصی، با انعقاد قرارداد سازمانی، علاوه بر ایجاد پرتال اختصاصی برای این دسته از مشتریان، تعرفه و کیفیت ویژه ای را برای آنها در نظر بگیریم.حضور مشتریان برجسته موسسه عصر زبان که نام برخی از آنها در فهرست بالا آورده شده است نشان از رضایت این دسته از مشتریان دارد.