ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجوزهای موسسه عصر زبان

به روز شده در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۱۴:۰۴

مجوزهای موسسه عصر زبان

مجوزهای موسسه عصر زبان در طول سالیان فعالیت خود از بدو تاسیس در سال ۱۳۸۸ با اعتبار و قانونمندی به دست آمده است. همواره قانونمداری و سودمندی را سرلوحه کار خود داشته، لذا با این اندیشه، موفق به اخذ افتخاراتی شده ایم. امید داریم با تلاش مدیریت و نیروی انسانی خود و رضایت مشتریان، این افتخار آفرینی ها برای عصر زبان تداوم یابد. کلیه مجوزات و گواهی های صادره بنام مجموعه یا مدیریت می باشد. کلیه مجوزهای موسسه عصر زبان در بسترها قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران دریافت شده است. هر گونه فعالیت مغایر با قانون قابل ارائه نخواهد بود.

  • ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ایران (شناسه ملی ۱۴۰۱۲۵۵۱۱۸۰)
  • دارای پروانه رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (شماره پروانه ۸۱۵۴)
  • علامت تجاری ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مجوز ۲۳۱۲۴۲)
  • دارای پروانه رسمی فعالیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۵۱/۱۴)
  • مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت (شماره سند ۵۱۹۶۳)
  • دارای نشان ملی رسانه های دیجیتال (شامد ۱-۱-۶۹۷۸۷۷-۶۵-۴-۱)
  • دارای شناسه اقتصادی از سازمان امور مالیاتی کشور (۱۴۰۱۲۵۵۱۱۸۰)

مطالب مرتبط

تاریخچه موسسه عصر زبان

نماد اعتماد الکترونیکی
افراد حق دارند برای اطمینان از کیفیت و ماهیت سرویسهای ارائه شده از سوی مراکز و موسسات فعال در فضای مجازی اعتبار قانونی آنان را چک کنند. در این بین مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت سالهاست که با همکاری ارگان های دولتی اقدام به تائید اصالت و هویت مراکز ارائه دهنده خدمات در قضای مجازی می نماید. در این بین طی روال قانونی اخذ نماد اعتماد الکترونیکی موید اعتبار مراکز در فضای منجازی می باشد.

نماد اعتماد دو ستاره
موسسه عصر زبان از سالهای ابتدایی فعالیت مرکز توسعه تجارت الکترونیک به عضویت این ارگان در آمده و هم اکنون با تامین امنیت ویگاه خود موفق به اخذ نماد اعتماد دو ستاره از این مرکز دولتی شده است. فعالیت مراکز دارنده این نشان تحت نظارت کامل سازمان دولتی مربوطه بوده و هر گونه اقدام در آنها مطابق با قوانین و مقررات خواهد بود.