ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمات موسسه عصر زبان

به روز شده در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۳، ساعت ۱۷:۳۷

خدمات موسسه عصر زبان

در این بخش به معرفی خدمات موسسه عصر زبان دسترسی خواهید داشت. جهت سهولت در استفاده مشتریان و کاربران گرامی از خدمات سایت، فهرست کامل همگی به موارد به تفکیک واحد مربوطه برای شما قرار داده شده است.

خدمات زبانهای خارجی

خدمات ویراستاری

خدمات سازمانی

واحد آموزش

بانک‌های اطلاعاتی

********************


خدمات سازمانی ویژه ادارات، سازمانها و شرکتها
در معرفی خدمات موسسه عصر زبان بخشی را به اشخاص غیر حقیقی اختصاص داده ایم. سرویبسهایی که برای این دسته از افراد به صورت کاملاً ویژه، شخصی سازی شده اند. در صورتی که تمایل به دریافت سفارش به نحو دیگری دارید، کافی است با همکاران ما در ارتباط باشید.

طرح های حمایتی
عصر زبان به عنوان موسسه ای جامع در ارائه سرویسهای ترجمه تخصصی و زبانهای خارجی، بر خود لازم می داند طبق رسالت اجتماعی از هموطنان ایرانی حمایت نماید. بر این اساس دانشجویان نمونه کشوری، افراد نخبه مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان، برگزیدگان المپیادهای علمی تحت حمایت این مرکز قرار دارند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص طرح حمایتی با همکاران ما در واحد پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

خدمات رایگان
در این مجموعه، کسب درآمد اولویت اول ما نیست. بسیاری از سرویسهای موسسه طوری طراحی شده اند که بدون نیاز به هزینه قابلیت استفاده را دارند. ضمن اینکه تلاش کرده ایم در راستای رسالت اجتماعی و حمایت های علمی، بسیاری از برنامه های کاری را به صورت رایگان ارائه نماییم. ارائه بستر رشد و تعالی علمی فرهنگی، تقویت بنیه و توان دانش در حوزه زبانهای خارجی از اهداف اصلی ماست. برای دریافت خدمات رایگان در نظر گرفته شده می توانید با ما در ارتباط باشید.