ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

راهکارهای فناوری عصر زبان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۰:۵۰

راهکارهای فناوری عصر زبان

در این واحد، راهکارهای فناوری عصر زبان برای مدیریت ساده‌تر خدمات و محصولات حوزه ترجمه و زبانهای خارجی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌شود. با بهره‌ گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات و راهکارهای نوین عصر دیجیتال، خدماتی را ویژه مشتریان ارائه کرده‌ایم تا حرفه‌ای تر فعالیت کنند.


خدمات قابل ارائه

در این واحد تلاش کرده‌ایم با تشکیل تیم دو جانبه زبان و فناوری، امکان ارائه خدمات تخصصی حوزه ترجمه و زبانهای خارجی را با بهره گیری از فناوری‌های روز عصر دیجیتال فراهم آوریم. خدمات زبانی این بخش به طور اختصاصی با فناوری توامان شده تا کارها ساده‌تر و هوشمندانه‌تر انجام شود.

 • مدیریت ترجمه Translation Management
 • بومی سازی نرم افزار و اپلیکیشن
 • ترجمه محصولات فناورانه
 • هوش مصنوعی
 • ترجمه سایت
 • امنیت داده

فرم مشاوره رایگان

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  مشاوره رایگان
  راهکارهای فناوری عصر زبان دامنه گسترده‌ای از خدمات و محصولات را در بر می گیرد که ضمن تامین نیازهای زبانی از جمله ترجمه و بومی سازی به طور کامل مبتنی بر هوش مصنوعی و بهره مندی از پتانسیل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. در این بین علاوه بر تامین نیازهای حوزه زبانهای خارجی برای مترجمان، مدرسان زبان و حرفه مندان این رشته، کلیه شرکت‌ها، موسسات و فعالان دیگر نیز میتوانند از راهکارهای نوین مجموعه عصر زبان جهت ارتقا سطح کاری خود بهره مند شوند. با توجه به اینکه خدمات حاضر کاملاً میان رشته ای است تلاش کرده ایم با گردآوری تیم تخصصی هوش مصنوعی با متخصصان زبانهای خارجی، خدمات قابل ارائه را کاملاً اختصاصی کنیم. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان کافیست فرم درج شده در بالا را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کرده و نیازتان را تامین کنند. علاوه بر شرکتها و موسسات تجاری ،فعالان کسب و کار و فریلنسرها نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات