مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی یک دغدغه است؟ قصد دارید متن ، مقاله یا کتاب خود را ترجمه کنید و  تردید دارید از اینکه ترجمه ای را دریافت کنید که وقتی یک انگلیسی زبان آن را می خواند با خودکار قرمز بی نهایت غلط و اشتباه از آن بگیرد. واژگان تخصصی رشته متن رعایت نشود. ساختار جملات اشتباه باشد و… اینها فقط بخشی از دلهره شماست.

سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی از آنجا که پس از تحویل کار اکثر افراد، تخصصی در خصوص آن ندارند یکی از مواردی است که بارها از سوی مترجمان کم تجربه و سودجو و همچنین مراکز نامعتبر مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

چرا ترجمه فارسی به انگلیسی نیاز به تخصص دارد؟

ترجمه فارسی به انگلیسی از عهده هر مترجمی حتی با دانش زبانی بسیار بالا نیز بر نمی آید. افراد بسیاری هستند که با تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبانهای خارجی حتی قادر به ترجمه صحیح متون ساده فارسی به انگلیسی هم نیستند زیرا :

  • در این ترجمه باید به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مسلط بود.
  • باید زبان انگلیسی و ادبیات نگارشی آن را در حد یک نویسنده دانست.
  • باید به رشته تخصصی متن مورد نظر کاملاً آشنا بود.
  • باید دارای دامنه لغات و تبحر دستوری بسیار قوی بود.
  • و ده ها دلیل دیگری که کار برگردان فارسی به انگلیسی را بسیار مشکل می کند.

چرا عصر زبان را انتخاب کنم؟
سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی عصر زبان مهمترین و شاه کلید فعالیت های ماست. از این رو بی شک به پشتوانه تجربه فعالیت خود و نظرات مشتریان تلاش کرده ایم کیفیت مطلوب را در کنار قیمت و زمان مناسب تامین کنیم.

حاصل زحمات و نتیجه کاری شما به ترجمه متنتان بستگی دارد. اکثر مشتریان بخش فارسی به انگلیسی را اساتید دانشگاهی ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها ، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و شرکت های تجاری تشکیل می دهند . بنابراین اهمیت این سرویس از بعد حقوقی بسیار بالا بوده و مسئولیت بزرگی را برای دارالترجمه به همراه دارد .

ویژگی های ترجمه انجام شده:

  • ترجمه کاملاً تخصصی با کیفیت برتر توسط مترجم مجرب 

مترجم با توجه به زمینه سفارش انتخاب شده و در نتیجه سفارش با کیفیتی کاملاً برتر ارائه می شود.

  • شبیه سازی فایل ترجمه شده دقیقاً شبیه فایل اصلی

درج اشکال ، نمودار ، جداول و … در متن ترجمه نیز انجام می شود و کاربر دقیقاً برگردان دقیق و کامل متن انگلیسی یا متن فارسی خود را دریافت می نماید.

  • تضمین کیفیت نامحدود و برگشت وجه

به جهت جلب اطمینان خاطر مشتریان در استفاده از خدمات فارسی به انگلیسی کیفیت متن ترجمه شده کاملاً از سوی واحد تضمین گردید و ضمن ارائه خدمات ویرایش درخواستی و رایگان بر روی متن،در صورت کوچکترین نارضایتی کل وجه دریافتی مسترد خواهد شد.

  • حفاظت از فایل ارسالی شما

مجموعه عصر زبان پس از تحویل ترجمه ، نسبت به حفاظت از فایل اصلی فارسی و فایل ترجمه انگلیسی اقدام نموده و از انتشار آن به هر نحوی و در هر فرمتی از سوی مترجم و یا پرسنل مجموعه خودداری می نماید.

  • تایپ و صفحه بندی رایگان

تمامی خدمات در حوزه ترجمه آنلاین به صورت تایپ شده بوده و هزینه ای بابت تایپ و صفحه بندی پروژه اخذ نمی گردد .

هم اکنون سفارش حود را ثبت نموده و پیش فاکتور رایگان دریافت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه

نظرات