مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

آموزش زبان انگلیسی

زبان را دقیق، آسان و سریع بیاموزید.
یادگیری زبان، همه جا همه وقت و برای همه

آموزش زبان انگلیسی در چهار قالب و بستر زیر فراهم شده است. جهت ورود به صفحه اختصاصی هر کدام، بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید. در این کلیه دانشجویان رشته مترجمی و ترجمه در مقاطع کاردانی و کارشناسی می توانند نیازهای خود در حیطه آموزش زبان را دریافت کنند. بی شک اولین گام برای ورود به بازار کار صنعت ترجمه، تسلط به زبان مبداء Target Language می باشد. آموزش زبان انگلیسی را به روشهای زیر دنبال نمایید.

  1. آموزش حضوری زبان Face-to-Face Classes
  2. بسته های آموزشی Learning Packages
  3. دوره های آنلاین Online Courses
  4. آموزش خصوصی Private Teaching

مزایای تسلط به زبان انگلیسی

  • امکان درک ساده تر واحدهای درسی
  • کسب نمرات بهتر در دروس دانشگاهی
  • تسلط به زبان مقصد و مشتقات آن
  • امکان شرکت در آزمونهای استخدامی
  • امکان ورود به بازار کار ترجمه و مترجمی
  • فرصت استخدام به عنوان مترجم

ساختن آینده با آموزش زبان انگلیسی آغاز خواهد شد…


فایده آموزش زبانهای خارجی
اگر از خودتان تاکنون نپرسیده اید که فایده این کار در چیست، حتماً همین الان این کار را بکنید. با تصمیم گیری در یادگیری زبانی دیگر پنجره های جدیدی به روی شما باز خواهد شد که ممکن است آینده شما را عوض کند…
زبانهای تحت پوشش
در مجموعه ما ۲۰ زبان زنده دنیا که زبان مادری بیش از دو سوم جمعیت جهان می باشد، تحت پوشش قرار دارد. یعنی کلیه خدمات در وهله اول به زبان انگلیسی و در اولویت های بعدی در سایر زبانهای جهان ارائه می گردد. زبانهای فرانسوی، چینی، اسپانیایی، روسی، عربی و غیره نیز در برنامه کاری ما قرار دارد.

آموزش به غیر فارسی زبانان
تعداد کثیری از افراد هستند که ملیت ایرانی ندارند اما تمایل به یادگیری زبانی در بستر زبان فارسی را دارند. در این بین اتباع کشورهای عربی و انگلیسی زبان حاضر در ایران جزء این طیف وسیع به حساب می آیند. آمادگی کامل داریم کلیه بسترهای آموزشی را برای تمامی اتباع غیرفارسی زبان به طور کاملاً اختصاصی ارائه نماییم.

 

نظرات