مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

ابزار ترجمه متن وُرد Word Translator

ابزار ترجمه متن وُرد Word Translator

ابزار ترجمه متن وُرد Word Translator ، ابزاری کاربردی برای ترجمه اسناد در نرم افزار Microsoft Office 2019 می باشد. این ابزار می تواند برای معادل یابی برابرهای خاص، اسامی جغرافیایی و برخی عبارات و اصطلاحات کاربردی باشد.

روش استفاده از مترجم متن برنامه وُرد

برای استفاده از این ابزار بایستی در منوهای برنامه وارد گزینه Review شوید. سپس گزینه Translate را کلیک نمایید تا دو گزینه برای شما نمایش داده شود.

  • Translate Document English United States to Persian Iran
  • Mini Translator English United States

در مورد گزینه اول گفته شده که متن را با استفاده از سرویس ترجمه آنلاین مایکروسافت ترجمه خواهد کرد. در حالت دوم نیز با توقف بر روی کلمه یا پاراگراف های انتخاب شده، ترجمه سریع آن نمایش داده می شود.

ما جمله زیر را در برنامه تایپ کرده ایم و سپس بر روی گزینه اول کلیک کردیم. نمایش به صورت زیر خواهد بود.

word translator online translation service

ابزار ترجمه متن وُرد Word Translator بر روی مترجم آنلاین Web Translator وب سایت مایکروسافت آفیس در دسترس خواهد بود. علاوه بر این قابلیت ترجمه صفحات با استفاده از آدرس اینترنتی URL نیز فراهم می باشد. توصیه می شود پیش از اینکه از این ابزار استفاده کنید، حتماً متن خود را با استفاده از بسته زبان آفیس Language Pack ویرایش کنید.

 تسلط کامل به مجموعه مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹ ضامن کیفیت برتر کار مترجمان 

نظرات