ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

استخدام دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، ساعت ۱۲:۳۳

استخدام دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در خراسان رضوی مطلبی است که به آن خواهیم پرداخت. طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، استخدام متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

این آزمون در روز سی ام آبان سال جاری و از طریق ثبت نام در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مقدور می باشد. در بخشی از این آزمون ظرفیت مربوط به شغل دبیری زبان و ادبیات انگلیسی ویژه استان خراسان رضوی است که بدان خواهیم پرداخت.

استخدام دبیر زبان و ادبیات انگلیسی خراسان رضوی

همانطور که در جدول بالا مشخص شده است افراد زیر می توانند برای این آزمون ثبت نام کنند:

شرایط احراز تحصیلی:

دبیری زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد – زبان انگلیسی کلیه گرایش ها با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

استخدام در آموزش و پرورش خراسان رضوی

سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی برای ۳۱ شهر و شهرستان ظرفیت اعلام کرده است. با توجه به آنچه در دفترچه ثبت نام و در بخش استخدام دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در خراسان رضوی آمده است، استخدام در سه بخش آزاد، سهمیه ایثارگران و سهمیه معلولان می باشد. ایثارگران نیز در دو بخش ۵ درصد و ۲۵ درصد تفکیک شده اند. علاوه بر این جنسیت در استخدام نیز ملاک ثبت نام می باشد.

علاقمندان بایستی اگاهی داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی و مصاحبه علمی بایستی دوره یکساله مربوطه را در دانشگاه فرهنگیان یا تربیت معلم شهید رجایی طی کنند. این دوره دارای هزینه بوده و در طول یکسال هیچگونه حقوق، مزایا و سابقه کار برای پذیرفته شده در نظر گرفته نمی شود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات